Tudor: Yuventus Atalanta bilan kuchli o‘yin ko‘rsatdi
«Yuventus» jamoasi bosh murabbiyi Igor Tudor Seriya Aning 5-turidan o‘rin olgan «Atalanta»ga qarshi o‘yindan keyingi fikrlarini bildirdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Uchrashuv 1:1 hisobida yakunlandi. Murabbiy jamoasining o‘yini sifatidan mamnun ekanligini ta’kidladi hamda bu o‘yinni klubdagi faoliyati davomida eng yaxshi o‘yinlardan biri deb atadi.
Uchrashuv juda qiziqarli va kuchli raqobatga boy bo‘lganini, ikki jamoa ham Chempionlar Ligasi darajasida o‘ynaganini qayd etdi. Murabbiy o‘yindan so‘ng: «Stakan yarim to‘la, biz juda yaxshi o‘yin ko‘rsatdik.
Bu mening klubdagi faoliyatimdagi eng yaxshi o‘yinlardan biri bo‘ldi. Hammasi joyida», dedi.
Hozirda «Yuventus» 11 ochko bilan Seriya A jadvalida ikkinchi o‘rinda bormoqda. Jamoa keyingi o‘yinlarda ham yuqori natijalarni ko‘rsatishga intilmoqda.

Тудор: Ювентус показал сильную игру с Аталантой
Главный тренер команды «Ювентус» Игорь Тудор поделился своими мыслями после матча 5-го тура Серии А против «Аталанты». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Встреча завершилась со счётом 1:1. Тренер отметил, что доволен качеством игры своей команды и назвал этот матч одним из лучших за время своей работы в клубе.
Он отметил, что матч был очень интересным и насыщенным сильной конкуренцией, обе команды играли на уровне Лиги чемпионов. После игры тренер сказал: «Стакан наполовину полон, мы показали очень хорошую игру.
Это был один из лучших матчей за время моей работы в клубе. Всё на своих местах», — сказал он.
В настоящее время «Ювентус» с 11 очками занимает второе место в таблице Серии А. Команда стремится показывать высокие результаты и в следующих матчах.