Gorshkov: "Zenit" natijasi faqat Glushenkovga bog‘liq emas
O‘tgan paytda «Zenit» jamoasida o‘ynagan Aleksandr Gorshkov Maksim Glushenkovning «Orenburg»ga qarshi o‘yinda to‘rtta gol urishi haqida fikr bildirdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Mutaxassisning so‘zlariga ko‘ra, futbolchi maydonga chiqqanda har doim jamoasiga yordam berishga tayyor bo‘ladi. Biroq, u murabbiy Sergey Semak bilan mukammal munosabatlarga ega ekanligini aytish qiyin.
Shuningdek, Gorshkovning fikricha, «Zenit»ning natijasi faqatgina Glushenkovga bog‘liq emas. U hozirda jamoaga foyda keltirmoqda, ammo jamoaning muvaffaqiyati ko‘plab omillarga bog‘liq.
Kechagi o‘yinda Glushenkov to‘rtta gol urib, o‘z faoliyatidagi birinchi pokerini amalga oshirdi. Bu natija uning jamoaga qo‘shayotgan hissasini yanada oshirishini ko‘rsatadi.
Umuman olganda, futbolchi jamoa uchun muhim o‘yinchi hisoblanadi, lekin jamoaning muvaffaqiyati ko‘p jihatlarga bog‘liq ekanligi unutmaslik lozim.

Горшков: Результат "Зенита" зависит не только от Глушенкова
Бывший игрок команды «Зенит» Александр Горшков высказался о том, что Максим Глушенков забил четыре гола в матче против «Оренбурга». Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам специалиста, футболист всегда готов помочь своей команде, выходя на поле. Однако сложно сказать, что у него идеальные отношения с тренером Сергеем Семаком.
Кроме того, по мнению Горшкова, результат «Зенита» зависит не только от Глушенкова. Сейчас он приносит пользу команде, но успех команды зависит от множества факторов.
Вчерашнем матче Глушенков забил четыре гола, сделав свой первый покер в карьере. Этот результат показывает, что его вклад в команду становится ещё значительнее.
В целом, футболист является важным игроком для команды, но не стоит забывать, что успех команды зависит от многих аспектов.