Naumov CSKA va "Baltika" o‘rtasidagi o‘yinning g‘olibini bashorat qildi
Rossiya Premer Ligasi doirasida o‘tkaziladigan o‘ninchi turda Moskva shahrining CSKA jamoasi o‘z maydonida Kaliningradning Baltika jamoasiga qarshi o‘ynaydi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yinga oid fikrlarini poytaxtning Lokomotiv jamoasining sobiq prezidenti Nikolay Naumov bildirdi. Uning so‘zlariga ko‘ra, Baltika jamoasining kuchli davri asta-sekin tugamoqda.
Hozirgi holatda Baltika CSKAga qarshi kurash olib borishga qodir, shuning uchun bu o‘yin armiyachilar uchun oson bo‘lmaydi. Biroq, CSKA raqibini mag‘lub etishga muvaffaq bo‘ladi.
Ushbu o‘yin 28 sentyabr kuni Moskva shahridagi VEB Arena stadionida bo‘lib o‘tadi. Uchrashuv soat 14:30 da boshlanadi.
Hozirda CSKA jamoasi ligada to‘rtinchi o‘rinni egallab turibdi, Andrey Talalaev boshchiligidagi Baltika esa beshinchi pog‘onada joylashgan. Ushbu bellashuv muxlislar uchun qiziqarli va muhim bo‘lishi kutilmoqda.

Наумов спрогнозировал победителя матча между ЦСКА и «Балтикой»
В рамках десятого тура Российской Премьер-Лиги московский ЦСКА сыграет на своем поле с калининградской Балтикой. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Своим мнением о предстоящей игре поделился бывший президент московского Локомотива Николай Наумов. По его словам, сильный период Балтики постепенно подходит к концу.
В нынешнем состоянии Балтика способна бороться с ЦСКА, поэтому эта игра не будет легкой для армейцев. Однако ЦСКА удастся одержать победу над соперником.
Матч состоится 28 сентября на стадионе ВЭБ Арена в Москве. Начало встречи в 14:30.
В настоящее время ЦСКА занимает четвертое место в лиге, а Балтика под руководством Андрея Талалаева расположилась на пятой позиции. Ожидается, что это противостояние будет интересным и важным для болельщиков.