CSKA Baltikani yengishga intilmoqda
Markaziy himoyachi Matvey Lukin Rossiya chempionatining o‘nchi turida Kaliningradning “Baltika” jamoasiga qarshi o‘tkaziladigan uchrashuv haqida fikrlarini bildirdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
U aytishicha, jamoa har bir raqibga nisbatan bir xil tayyorgarlik ko‘radi. “Kubokda “Baltika”ga mag‘lub bo‘ldik, shuning uchun chempionat doirasida muxlislarimiz oldida ushbu mag‘lubiyatni oqlash va uch ochko olishni xohlaymiz”, dedi futbolchi “Match TV” telekanaliga bergan intervyusida.
CSKA jamoasi “Baltika”ni o‘z maydonida, “VEB Arena” stadionida qabul qiladi. O‘yinning boshlanish vaqti 28 sentyabr, soat 14:30 Moskva vaqti bilan belgilangandir.
Ushbu uchrashuvning matnli onlayn translyatsiyasini Liveresult.ru sayti orqali kuzatish mumkin bo‘ladi. Ushbu o‘yin jamoalar uchun muhim bahs bo‘lib, muxlislar tomonidan katta qiziqish bilan kutilmoqda.

ЦСКА стремится победить Балтику
Центральный защитник Матвей Лукин поделился своими мыслями о матче 10-го тура чемпионата России против калининградской «Балтики». Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, команда готовится к каждому сопернику одинаково. «В Кубке мы проиграли «Балтике», поэтому в рамках чемпионата хотим оправдать это поражение перед нашими болельщиками и взять три очка», — сказал футболист в интервью телеканалу «Матч ТВ».
Команда ЦСКА примет «Балтику» на своём поле, на стадионе «ВЭБ Арена». Начало игры запланировано на 28 сентября в 14:30 по московскому времени.
Текстовую онлайн-трансляцию этого матча можно будет посмотреть на сайте Liveresult.ru. Эта игра является важным поединком для команд и с большим интересом ожидается болельщиками.