Batrakov o‘zini to‘rt qop kartoshkaga baholadi.
Rossiyalik hujumchi yarim himoyachi Aleksey Batrakov o‘zining transfer qiymati haqida fikr bildirdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Oldin Transfermarkt sayti 20 yoshli futbolchining qiymatini 11 million yevrodan 23 million yevroga oshirgan edi. Lokomotiv jamoasining hujumchisi Dmitriy Vorobyov Batrakovni uch yarim qop kartoshkaga teng baholagan.
Batrakov esa o‘zini hozirda to‘rt qop kartoshkaga teng baholashini aytdi. Joriy mavsumda yarim himoyachi barcha musobaqalarni hisobga olgan holda 13 o‘yinda maydonga tushdi, 10 marta raqib darvozasiga gol urdi va 2 golga uzatma berdi.
Uning o‘yini jamoa uchun muhim ahamiyatga ega bo‘lib, kelajakda qiymati yanada oshishi kutilmoqda. Futbolchi o‘zini doimiy ravishda rivojlantirishga intilmoqda va yuqori natijalarga erishishni maqsad qilgan.

Батраков оценил себя в четыре мешка картошки.
Российский нападающий полузащитник Алексей Батраков высказался о своей трансферной стоимости. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Ранее сайт Transfermarkt повысил стоимость 20-летнего футболиста с 11 миллионов евро до 23 миллионов евро. Нападающий команды «Локомотив» Дмитрий Воробьёв оценил Батракова в три с половиной мешка картошки.
Сам Батраков заявил, что сейчас оценивает себя в четыре мешка картошки. В текущем сезоне полузащитник сыграл 13 матчей во всех соревнованиях, забил 10 голов и отдал 2 голевые передачи.
Его игра имеет важное значение для команды, и ожидается, что в будущем его стоимость ещё возрастёт. Футболист стремится постоянно развиваться и ставит перед собой цель достигать высоких результатов.