Barinov bilan Lokomotiv muzokaralari hali boshlanmadi
Oldinroq “qizil-yashillar” boshqaruv kengashi raisi Yuriy Nagornyx futbolchi bilan mehnat shartnomasini uzaytirish bo‘yicha muzokaralar boshlanganini ma’lum qilgan edi. Agentning so‘zlariga ko‘ra, aniqroq aytganda, dushanba kuni ular Leonchenko bilan uchrashib, suhbatni boshlashlari rejalashtirilgan.
Joriy mavsumda 29 yoshli Barinov barcha musobaqalarni hisobga olganda 14 o‘yinda maydonga tushib, ikki gol urdi va uchta golga uzatma berdi. Yarim himoyachining amaldagi shartnomasi kelasi yil yozgacha mo‘ljallangan.
Agent Barinov “Lokomotiv”ni tark etishi mumkinligini istisno etmadi. Bu esa futbolchining kelajagi bo‘yicha qarorlar hali yakunlanmaganini ko‘rsatadi.
Klub va futbolchi o‘rtasidagi muzokaralar davom etmoqda va yaqin kunlarda aniqroq ma’lumotlar berilishi kutilmoqda.

Переговоры с Бариновым и Локомотивом еще не начались
Владимир Кузьмичёв, агент, представляющий интересы полузащитника «Локомотива» Дмитрия Баринова, прокомментировал информацию о переговорах с клубом. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Ранее председатель совета директоров «красно-зелёных» Юрий Нагорных сообщил, что переговоры о продлении трудового договора с футболистом начались. По словам агента, точнее, в понедельник они планируют встретиться с Леонченко и начать разговор.
В текущем сезоне 29-летний Баринов, учитывая все соревнования, провёл 14 матчей, забил два гола и отдал три голевые передачи. Действующий контракт полузащитника рассчитан до следующего лета.
Агент не исключил, что Баринов может покинуть «Локомотив». Это свидетельствует о том, что решения по будущему футболиста ещё не приняты.
Переговоры между клубом и игроком продолжаются, и в ближайшие дни ожидается более точная информация.