Naumov: Spartak Pari NN bilan oson yutqazmaydi
Sobiq «Lokomotiv» klubi prezidenti Nikolay Naumov «Spartak» jamoasining Rossiya Premyer Ligasi 10-turida «Pari NN» bilan o‘tkazadigan o‘yini qiyin kechishini ta’kidladi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
U bu haqda «Yevro-Futbol.Ru» nashriga bergan intervyusida so‘zlab berdi. Naumovning fikricha, «Spartak» uchun oson o‘yinga umid qilish noto‘g‘ri bo‘ladi.
«Pari NN» jamoasida yosh va iqtidorli murabbiy faoliyat yuritmoqda. Unga biroz vaqt kerak bo‘ladi, ammo jamoa o‘yin uslubida nemis maktabining intizomli yondashuvi seziladi.
Shu sababli «Spartak» jamoasi oson g‘alabaga erisha olmaydi, o‘yin juda murakkab bo‘ladi, dedi sobiq prezident. Mazkur o‘yin 28 sentabr kuni, Moskva vaqti bilan soat 19:30 da boshlanadi.
Tomoshabinlar va muxlislar LiveResult portali orqali matnli translyatsiya yordamida o‘yinni kuzatishlari mumkin. Bu o‘yin Rossiya Premyer Ligasi 10-turi doirasida o‘tkaziladi.

Наумов: "Спартак" не проиграет "Пари НН" легко
Бывший президент клуба «Локомотив» Николай Наумов подчеркнул, что матч команды «Спартак» с «Пари НН» в 10-м туре Российской Премьер-Лиги будет сложным. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он рассказал об этом в интервью изданию «Евро-Футбол.Ру». По мнению Наумова, надеяться на лёгкую игру для «Спартака» было бы ошибкой.
В команде «Пари НН» работает молодой и талантливый тренер. Ему потребуется немного времени, но в стиле игры команды ощущается дисциплинированный подход немецкой школы.
Поэтому команда «Спартак» не сможет одержать лёгкую победу, игра будет очень сложной, — сказал бывший президент. Матч состоится 28 сентября в 19:30 по московскому времени.
Зрители и болельщики смогут следить за игрой с помощью текстовой трансляции на портале LiveResult. Эта игра проводится в рамках 10-го тура Российской Премьер-Лиги.