Orenburg jamoasi Slishkovichga to‘liq ishonch bildirmoqda
Orenburg jamoasi himoyachisi Georgiy Zotov Rossiya chempionati turnir jadvalidagi hozirgi o‘rni haqida fikr bildirdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Unga ko‘ra, jamoa hozir 13-o‘rinda joylashganidan barcha norozi. Zotovning aytishicha, yaqin o‘yinlarda vaziyatni yaxshilash uchun bor kuchlarini sarflashadi.
Eng muhimi, jamoa ichida muhit yaxshi va barcha Vladimir Slishkovichga ishonadi. Futbolchi kelgusi o‘yinlarda Orenburg oddiy xatolarga yo‘l qo‘ymasligiga va ochkolar yig‘ishni boshlashiga umid bildiradi.
Rossiya Premer-ligasining o‘nchi turida Orenburg mehmon safarda Zenitga 2:5 hisobida yutqazdi. Hozirgi vaqtda klubning hisobida atigi yetti ochko bor, shuning uchun Slishkovich boshchiligidagi jamoa stykov zonasida, ya’ni 13-o‘rinda turibdi.

Команда Оренбурга полностью доверяет Слишковичу
Защитник команды Оренбург Георгий Зотов высказался о текущем положении в турнирной таблице чемпионата России. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, всех не устраивает то, что команда сейчас занимает 13-е место. Зотов отметил, что в ближайших матчах они приложат все усилия, чтобы улучшить ситуацию.
Самое главное, что в команде хорошая атмосфера и все доверяют Владимиру Слишковичу. Игрок надеется, что в предстоящих играх Оренбург не допустит обычных ошибок и начнет набирать очки.
В десятом туре Российской Премьер-лиги Оренбург в гостях проиграл Зениту со счётом 2:5. В настоящее время у клуба всего семь очков, поэтому команда под руководством Слишковича находится в зоне стыковых матчей, то есть на 13-м месте.