Grigoryan: Boliviya o‘yini CSKA futbolchilari bilan bo‘ladi
Rossiya terma jamoasi ushbu hafta BetBoom do‘stona o‘yini doirasida Boliviya milliy jamoasiga qarshi maydonga tushadi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yinga futbol murabbiyi Aleksandr Grigoryan o‘z fikrlarini bildirdi. Uning so‘zlariga ko‘ra, Boliviya bilan o‘yinda CSKA jamoasining bir guruh futbolchilari maydonga tushadi.
Eronga qarshi boshlang‘ich tarkibda o‘ynagan futbolchilardan bir nechtasi ham maydonga chiqadi. Murabbiy Karpin ikki o‘yin ketma-ket turli tarkiblar bilan o‘tkazilishini odat qilgan.
Rossiya va Boliviya terma jamoalari o‘rtasidagi o‘yin 14 oktabr kuni Moskva shahridagi stadionda bo‘lib o‘tadi. O‘yin mahalliy vaqt bilan soat 20:00 da boshlanadi.
Oldingi do‘stona o‘yinda Karpin jamoasi Eron terma jamoasini 2:1 hisobida mag‘lub etdi. Bu uchrashuv Rossiya jamoasining o‘yin sifatini yaxshilash va yangi taktikalarga sinov o‘tkazish uchun muhim imkoniyat hisoblanadi.

Григорян: Игра с Боливией будет с футболистами ЦСКА
Сборная России на этой неделе выйдет на поле в товарищеском матче BetBoom против национальной сборной Боливии. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Наставник команды Александр Григорян поделился своими мыслями по поводу этой игры. По его словам, в матче с Боливией на поле выйдет группа игроков ЦСКА.
Некоторые футболисты, игравшие в стартовом составе против Ирана, также выйдут на поле. Тренер Карпин привык проводить два матча подряд с разным составом.
Матч между сборными России и Боливии состоится 14 октября на стадионе в Москве. Игра начнется в 20:00 по местному времени.
В предыдущем товарищеском матче команда Карпина обыграла сборную Ирана со счетом 2:1. Эта встреча является важной возможностью для российской команды улучшить качество игры и испытать новые тактики.