Kolyvanov: "Lokomotiv" va CSKA o‘yini ijroga bog‘liq
Mashhur sobiq futbolchi Igor Kolyvanov Moskva derbisida “Lokomotiv” va CSKA jamoalari o‘rtasidagi o‘yin haqida fikr bildirdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Unga ko‘ra, 12-tur doirasidagi uchrashuv 18 oktabr kuni bo‘lib o‘tadi. O‘yin Moskva vaqti bilan soat 19:45 da boshlanadi.
Kolyvanovning ta’kidlashicha, o‘yin ikki jamoa uchun ham oson bo‘lmaydi. Maydonda keskin va shiddatli kurash kechadi.
G‘alaba kaliti ijro mahoratida bo‘ladi. Kamroq xato qilgan jamoa ustunlikka ega bo‘ladi.
Hozirgi vaqtda CSKA jamoasi Rossiya chempionati jadvalida 24 ochko bilan birinchi o‘rinda bormoqda. “Lokomotiv” esa bir ochko kam to‘plab, ikkinchi o‘rinni egallagan.
Ushbu o‘yin muxlislar uchun katta qiziqish uyg‘otmoqda, chunki jamoalar orasidagi raqobat ancha kuchli va natija hali oldindan aytib bo‘lmaydi. Shunday qilib, o‘yin nafaqat jamoalar balki butun chempionat uchun muhim ahamiyatga ega.

Кольванов: игра "Локомотива" и ЦСКА зависит от исполнения
Известный бывший футболист Игорь Кольванов высказался о матче между командами «Локомотив» и ЦСКА в московском дерби. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, встреча в рамках 12-го тура состоится 18 октября. Игра начнётся в 19:45 по московскому времени.
Кольванов отметил, что матч не будет лёгким для обеих команд. На поле развернётся напряжённая и ожесточённая борьба.
Ключ к победе будет в мастерстве исполнения. Команда, которая допустит меньше ошибок, получит преимущество.
В настоящее время команда ЦСКА занимает первое место в таблице чемпионата России с 24 очками. «Локомотив» с одним очком меньше занимает второе место.
Этот матч вызывает большой интерес у болельщиков, так как соперничество между командами очень сильное, и результат пока нельзя предсказать. Таким образом, игра важна не только для команд, но и для всего чемпионата.