Ronaldu 961-golini urdi va maqsadini aytdi
Krishtianu Ronaldu o‘zining faoliyati davomida 961-golini urib, bu borada o‘z fikrini bildirdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
40 yoshli portugaliyalik futbolchi Saudiya Arabistoni chempionati doirasida «An-Nasr» jamoasi safida «Al-Holud» klubiga qarshi o‘yinda maydonga tushdi. Mazkur uchrashuvda «An-Nasr» 3:0 hisobida g‘alaba qozondi.
O‘yinning hal qiluvchi golini aynan Ronaldu kiritdi va jamoasining muvaffaqiyatiga hissa qo‘shdi. O‘yindan so‘ng Krishtianu Ronaldu ijtimoiy tarmoqlar orqali qisqa bayonot berib, «Cho‘qqiga chiqamiz!» – deya o‘z maqsadlarini ifodaladi.
Ushbu gol Ronaldu uchun nafaqat navbatdagi ko‘rsatkich, balki uning faoliyati davomida erishgan yuksak natijalarining yana bir tasdig‘i bo‘ldi. Manba: Zamin.uz

Роналду забил 961-й гол и рассказал о своей цели
Криштиану Роналду забил свой 961-й гол за карьеру и высказался по этому поводу. Об этом сообщает Zamin.uz.
40-летний португальский футболист вышел на поле в составе команды «Ан-Наср» в матче чемпионата Саудовской Аравии против клуба «Аль-Хулуд». В этой встрече «Ан-Наср» одержал победу со счётом 3:0.
Роналду забил решающий гол в матче и внес вклад в успех своей команды. После игры Криштиану Роналду опубликовал короткое заявление в социальных сетях, выразив свои цели словами: «Поднимемся на вершину!»
Этот гол стал для Роналду не только очередным достижением, но и ещё одним подтверждением высоких результатов, которых он добился за свою карьеру. Источник: Zamin.uz