Fransiya Liga 1: Anje va Gavr g‘alaba qozondi
Fransiya Liga 1ning 21-tur uchrashuvlari doirasida bir nechta muhim o‘yinlar bo‘lib o‘tdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Osser va Parij jamoalari o‘rtasidagi bahsda kuchlar teng bo‘ldi, ammo har ikki jamoa hujumlarda samaradorlik ko‘rsata olmadi. Natijada o‘yin 0:0 hisobida yakunlandi.
Bu haqda euro-football.ru xabar berdi. Anje va Tuluza o‘rtasidagi o‘yinda esa mezbon jamoa muhim g‘alabaga erishdi.
Uchrashuvning taqdirini 89-daqiqada kiritilgan yagona gol hal qildi va Anje 1:0 hisobida g‘alaba qozondi. Gavr va Strasburg jamoalari o‘rtasidagi bahs esa juda qiziqarli va gollarga boy kechdi.
Gavr jamoasi 2:1 hisobida zafar quchdi. Strasburg esa o‘yin davomida bir futbolchisi maydondan chetlatilgani sababli taxminan bir soat davomida bir kishi kam bo‘lib harakat qilishga majbur bo‘ldi.

Франция Лига 1: Анже и Гавр одержали победу
В рамках 21-го тура Французской Лиги 1 состоялось несколько важных матчей. Об этом сообщает Zamin.uz.
В поединке между командами Оссер и Париж силы были равны, однако обе команды не смогли проявить эффективность в атаках. В результате игра завершилась со счётом 0:0.
Об этом сообщает euro-football.ru. В матче между Анже и Тулузой хозяева поля одержали важную победу.
Исход встречи решил единственный гол, забитый на 89-й минуте, и Анже выиграл со счётом 1:0. Матч между командами Гавр и Страсбург был очень интересным и богатым на голы.
Команда Гавр одержала победу со счётом 2:1. Страсбург же из-за удаления одного из игроков в течение примерно часа была вынуждена играть в меньшинстве.