"Everton" jamoasining tajribali yarim himoyachisi Jek Grilish jarohat tufayli oyog‘idan jarrohlik amaliyotini o‘tkazdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Futbolchi bu haqda o‘zining ijtimoiy tarmoqlardagi sahifalarida ma’lum qildi. Ushbu xabarni euro-football.ru sayti e’lon qilgan.
Grilishning so‘zlariga ko‘ra, u mavsumni bunday yakunlashni istamagan, biroq vaziyat shunday bo‘lishiga to‘g‘ri kelgan. U operatsiyaning muvaffaqiyatli o‘tganini va hozirda tiklanish jarayoniga e’tibor qaratayotganini aytib o‘tdi.
Shuningdek, futbolchi kelajakda yanada kuchliroq bo‘lib, maydonda yaxshiroq natijalar ko‘rsatishga va’da berdi. U shuningdek, qo‘llab-quvvatlagan barcha muxlislarga minnatdorlik bildirdi.
Jek Grilish joriy mavsumda "Everton" safida 22 ta o‘yinda maydonga tushib, 2 ta gol urdi va 6 ta golli uzatma amalga oshirdi. Hozirda u to‘liq sog‘ayib, yana maydonga qaytishni maqsad qilgan.

Джек Грилиш начал восстанавливаться после операции
Опытный полузащитник команды "Эвертон" Джек Грилиш перенес операцию на ноге из-за травмы. Об этом сообщил Zamin.uz.
Футболист сообщил об этом на своих страницах в социальных сетях. Данное сообщение опубликовал сайт euro-football.ru.
По словам Грилиша, он не хотел заканчивать сезон таким образом, но ситуация сложилась именно так. Он отметил, что операция прошла успешно и сейчас он сосредоточен на процессе восстановления.
Также футболист пообещал стать в будущем еще сильнее и показывать лучшие результаты на поле. Он выразил благодарность всем болельщикам, которые его поддерживали.
В текущем сезоне Джек Грилиш сыграл за "Эвертон" в 22 матчах, забил 2 гола и сделал 6 голевых передач. Сейчас он поставил перед собой цель полностью выздороветь и вернуться на поле.