Jek Grilish jarohatidan so‘ng operatsiya o‘tkazdi
"Everton" jamoasining yarim himoyachisi Jek Grilish jarohat olgan oyog‘idan operatsiya o‘tkazdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Bu haqda futbolchi o‘zining ijtimoiy tarmoqlardagi sahifalarida ma’lum qildi. Mazkur voqea haqida euro-football.ru xabar berdi.
Grilishning so‘zlariga ko‘ra, u mavsumni bunday tarzda yakunlashni istamagan, biroq futbolda bunday holatlar uchrab turishi mumkinligini ta’kidladi. Futbolchi operatsiya muvaffaqiyatli o‘tganini aytib, endi tiklanish jarayoniga e’tibor qaratishini ma’lum qildi.
Shuningdek, u muxlislarga ko‘rsatilgan qo‘llab-quvvatlov uchun minnatdorlik bildirdi va maydonga qaytgach, yanada kuchliroq o‘yin ko‘rsatishni maqsad qilganini qo‘shimcha qildi. Joriy mavsumda Grilish "Everton" tarkibida 22 ta o‘yinda qatnashdi.

Джек Грилиш перенёс операцию после травмы
Полузащитник команды "Эвертон" Джек Грилиш перенёс операцию на травмированной ноге. Об этом сообщил Zamin.uz.
Об этом футболист сообщил на своих страницах в социальных сетях. О данном событии сообщил euro-football.ru.
По словам Грилиша, он не хотел заканчивать сезон таким образом, однако отметил, что в футболе такие ситуации случаются. Футболист сообщил, что операция прошла успешно, и теперь он сосредоточится на процессе восстановления.
Также он выразил благодарность болельщикам за оказанную поддержку и добавил, что после возвращения на поле намерен показывать ещё более сильную игру. В текущем сезоне Грилиш принял участие в 22 матчах за "Эвертон".