Al-Nasr rahbariyatida o‘zgarishlar: direktor iste’fosi
Al-Nasr futbol klubida Krishtianu Ronaldu atrofidagi vaziyat sabab muhim o‘zgarishlar kuzatildi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Xususan, klub direktorlar kengashi raisi Muhammad al-Skit lavozimini tark etish haqida ariza topshirdi. Bu haqda Arriyadiyah manbasi xabar berdi.
Ma’lumotlarga ko‘ra, Muhammad al-Skit o‘z qarorini shaxsiy sabablar bilan izohlagan, ammo tafsilotlar oshkor qilinmagan. Shuningdek, Ronalduga yaqin bo‘lgan portugaliyalik mutaxassislar — Joze Semedu va Simau Koutinyo vakolatlari qayta tiklangani haqida ham avvalroq xabarlar tarqalgan edi.
Bu holat yulduz hujumchining klub ichidagi muammolarni hal qilish bo‘yicha aniq va’dalar olgani bilan bog‘liq bo‘lishi mumkin. Ma’lum qilinishicha, Al-Nasr klubining boshqaruv tizimidagi o‘zgarishlar davom etadi.

Изменения в руководстве Аль-Насра: отставка директора
В футбольном клубе Аль-Наср произошли важные изменения из-за ситуации вокруг Криштиану Роналду. Об этом сообщает Zamin.uz.
В частности, председатель совета директоров клуба Мухаммад аль-Скит подал заявление об уходе с должности. Об этом сообщил источник Arriyadiyah.
По данным, Мухаммад аль-Скит объяснил своё решение личными причинами, однако подробности не раскрываются. Также ранее сообщалось о восстановлении полномочий португальских специалистов, близких к Роналду — Жозе Семеду и Симау Коутиньо.
Это может быть связано с тем, что звёздный нападающий получил конкретные обещания по решению внутренних проблем клуба. Сообщается, что изменения в системе управления клубом Аль-Наср продолжатся.