Joao Pedro: "Chelsi" o‘yinni nazorat qila olmadi
Londonning "Chelsi" klubi hujumchisi Joao Pedro "Lids"ga qarshi bo‘lib o‘tgan o‘yindan keyin o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Mazkur uchrashuv 2:2 hisobidagi durang bilan yakunlangan. Bu haqda euro-football.ru xabar berdi.
Braziliyalik futbolchi jamoasining o‘yinni nazorat qilganini ta’kidladi. U shunday dedi: "Uchrashuvni biz boshqardik, 2:0 hisobida oldinda borayotgandik.
Biroq keyinchalik ikki gol o‘tkazib yubordik. Natijadan juda afsusdamiz, chunki yaxshi o‘yin ko‘rsatdik.
Bu mavsumda bizda bunday vaziyatlar tez-tez takrorlanmoqda". Uning ushbu so‘zlarini "Chelsi" klubining matbuot xizmati keltirgan.
26-turdan so‘ng "Chelsi" 44 ochko to‘plab, turnir jadvalida 5-o‘rinni egallab turibdi. Jamoa 4-pog‘onadagi "Manchester Yunayted"dan atigi bir ochko ortda qolmoqda.

Жоао Педро: "Челси" не смог контролировать игру
Нападающий лондонского клуба "Челси" Жоао Педро поделился своими мыслями после матча против "Лидса". Об этом сообщает Zamin.uz.
Встреча завершилась вничью со счётом 2:2. Об этом сообщает euro-football.ru.
Бразильский футболист подчеркнул, что его команда контролировала игру. Он сказал: "Мы контролировали матч, вели в счёте 2:0.
Однако позже пропустили два гола. Мы очень сожалеем о результате, потому что показали хорошую игру.
В этом сезоне такие ситуации у нас повторяются довольно часто". Его слова приводит пресс-служба клуба "Челси".
После 26-го тура "Челси" набрал 44 очка и занимает 5-е место в турнирной таблице. Команда отстаёт всего на одно очко от "Манчестер Юнайтед", занимающего 4-е место.