Krishtianu Ronalduning turmush o‘rtog‘i Jorjina Rodriges ijtimoiy tarmoqlarda yangi surat bilan bo‘lishdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Ushbu suratda Ronalduning sport zalida mashq qilayotgani aks etgan. 41 yoshli futbolchi gantel ko‘tarib, jismoniy mashg‘ulotlarini davom ettirayotgan bir paytda, uning yonida qizlaridan biri ham borligi ko‘rinadi.
Qizi kichikroq, pushti rangdagi gantel ushlab, dadasi bilan birga shug‘ullanmoqda. Jorjina suratga qisqa izoh yozib qoldirgan: «Dada».
Ma’lum bo‘lishicha, Jorjina Rodriges yaqinda Ronalduni tug‘ilgan kuni bilan tabriklagan. Ammo ushbu tabrik post futbolchining 41 yoshga to‘lgan kunidan bir kun o‘tib e’lon qilingan va bu ham muxlislar orasida e’tiborni tortgan.
Shu bilan birga, Ronalduning «Al-Nasr» klubi safidagi so‘nggi o‘yinlarda ishtirok etmagani haqida xabarlar tarqaldi. Ayrim manbalarga ko‘ra, portugaliyalik futbolchi klub boshqaruvidan norozi bo‘lgani sababli uchrashuvlarni o‘tkazib yuborgan bo‘lishi mumkin.

Супруга Криштиану Роналду Джорджина Родригес поделилась новым фото в социальных сетях. Об этом сообщает Zamin.uz.
На этом фото запечатлен Роналду, тренирующийся в спортзале. 41-летний футболист поднимает гантели и продолжает физические упражнения, а рядом с ним находится одна из его дочерей.
Младшая дочь держит гантель розового цвета и занимается вместе с отцом. Джорджина оставила короткую подпись к фото: «Папа».
Известно, что Джорджина Родригес недавно поздравила Роналду с днем рождения. Однако этот поздравительный пост был опубликован на следующий день после того, как футболисту исполнилось 41 год, что также привлекло внимание поклонников.
Кроме того, появились сообщения о том, что Роналду не принимал участия в последних матчах клуба «Аль-Наср». По некоторым источникам, португальский футболист мог пропустить встречи из-за недовольства руководством клуба.