Endrik "Lion" safida xet-trik bilan porladi
U qisqa vaqt ichida xet-trik qayd etib, barchani o‘z o‘yini bilan hayratda qoldirdi. Uning samarali ishtiroki sabab klub ketma-ket 12 ta uchrashuvda g‘alaba qozonmoqda.
Bu haqda euro-football.ru xabar berdi. Endrik yangi jamoasida iliq kutib olish va yaxshi muhit yaratilganidan juda mamnun bo‘lganini ta’kidladi.
Shu sababli u jamoadagi barcha futbolchilar va xodimlarga Sony PlayStation sovg‘a qilishga qaror qildi. Futbolchi bu orqali jamoa ichidagi munosabatlarni yanada mustahkamlashni maqsad qilgan.
Hozirgi kunga kelib, Endrik "Lion" tarkibida 6 ta uchrashuvda maydonga tushib, 5 ta gol urdi va 2 ta golli uzatma amalga oshirdi. Eslatib o‘tamiz, unga qadar Endrik Madridning "Real" klubida o‘ynagan, ammo u yerda o‘zini to‘liq namoyon eta olmagandi.

Бразильский нападающий Эндрик успешно начал свой дебют в команде "Лион". Об этом сообщает Zamin.uz.
Он за короткое время оформил хет-трик и удивил всех своей игрой. Благодаря его эффективному участию клуб одерживает победы подряд в 12 матчах.
Об этом сообщает euro-football.ru. Эндрик отметил, что очень доволен тёплым приёмом и хорошей атмосферой в новой команде.
Поэтому он решил подарить всем футболистам и сотрудникам команды Sony PlayStation. Футболист таким образом стремится укрепить отношения внутри коллектива.
На сегодняшний день Эндрик в составе "Лиона" сыграл в 6 матчах, забил 5 голов и сделал 2 результативные передачи. Напомним, что ранее он выступал за мадридский "Реал", но там не смог полностью раскрыться.