Luis Enrike: "Mets"ga qarshi o‘yin juda muhim
PSJ bosh murabbiyi Luis Enrike Fransiya chempionatining navbatdagi turida "Mets" jamoasiga qarshi o‘yin oldidan o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Bu haqda euro-football.ru xabar berdi. Murabbiyning so‘zlariga ko‘ra, Parij klubi bu uchrashuvni to‘liq nazorat qilishga harakat qiladi, chunki o‘yin juda muhim ahamiyatga ega.
Enrike "Lans" jamoasiga bosim o‘tkazish uchun jamoaga albatta uch ochko kerakligini ta’kidladi. U, shuningdek, turnir jadvalining quyi qismida joylashgan jamoalar bilan o‘yinlar hech qachon oson bo‘lmasligini eslatib o‘tdi.
Shuning uchun g‘alabaga erishish uchun jamoa puxta tayyorgarlik ko‘rishi zarurligini qayd etdi. PSJ va "Mets" jamoalari o‘rtasidagi uchrashuv bugun, 21 fevral kuni bo‘lib o‘tadi.
Liga 1 doirasidagi 23-tur o‘yini Toshkent vaqti bilan soat 01:05 da boshlanishi rejalashtirilgan. Ushbu uchrashuvning matnli onlayn translyatsiyasini LiveResult platformasida kuzatish mumkin.

Луис Энрике: "Метс" против очень важная игра
Главный тренер ПСЖ Луис Энрике поделился своими мыслями перед матчем очередного тура чемпионата Франции против команды «Метц». Об этом сообщает Zamin.uz.
Об этом сообщает euro-football.ru. По словам тренера, парижский клуб постарается полностью контролировать эту встречу, так как игра имеет очень важное значение.
Энрике подчеркнул, что команде обязательно нужны три очка, чтобы оказать давление на «Ланс». Он также напомнил, что игры с командами, расположенными в нижней части турнирной таблицы, никогда не бывают легкими.
Поэтому для достижения победы команда должна тщательно подготовиться. Встреча между ПСЖ и «Метц» состоится сегодня, 21 февраля.
Матч 23-го тура Лиги 1 запланирован на 01:05 по ташкентскому времени. Текстовую онлайн-трансляцию этой встречи можно будет наблюдать на платформе LiveResult.