Ronaldu: "Mashaqqatli mehnat bilan o‘smoqdamiz"
Saudiya Arabistonining "Al-Nasr" klubida o‘ynayotgan portugaliyalik futbol yulduzi Krishtianu Ronaldu o‘zining ijtimoiy tarmoq sahifasida yangi post qoldirdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Bu haqda euro-football.ru xabar berdi. 41 yoshli hujumchi qisqacha fikr bildirib, "Biz mashaqqatli mehnat evaziga o‘sib boryapmiz", deb yozgan.
Ushbu so‘zlar futbolchining mehnatga bo‘lgan e’tiborini va muvaffaqiyat sari intilishini aks ettiradi. Ronaldu jamoasi navbatdagi o‘yinini Saudiya Arabistoni chempionatining 23-turi doirasida "Al-Hazm" klubiga qarshi o‘tkazadi.
Mazkur uchrashuv 21 fevral kuni Toshkent vaqti bilan soat 00:00 da boshlanishi rejalashtirilgan. Joriy mavsumda Krishtianu Ronaldu Saudiya Arabistoni oliy ligasida 19 ta o‘yinda maydonga tushib, 18 ta gol urishga erishdi.
Ushbu gollardan to‘rttasi penaltidan kiritilgan bo‘lsa, yana 1 ta golli uzatma ham amalga oshirgan. Bu natijalar uning yuqori sport formasi va tajribasini yana bir bor tasdiqlaydi.

Роналду: "Мы растём благодаря упорному труду"
Португальская футбольная звезда Криштиану Роналду, играющий в саудовском клубе "Аль-Наср", опубликовал новый пост на своей странице в социальной сети. Об этом сообщает Zamin.uz.
Об этом сообщает euro-football.ru. 41-летний нападающий кратко выразил своё мнение, написав: "Мы растём благодаря упорному труду".
Эти слова отражают внимание футболиста к труду и стремление к успеху. Команда Роналду проведёт следующий матч в рамках 23-го тура чемпионата Саудовской Аравии против клуба "Аль-Хазм".
Эта встреча запланирована на 21 февраля в 00:00 по ташкентскому времени. В текущем сезоне Криштиану Роналду сыграл в Саудовской Премьер-лиге 19 матчей и забил 18 голов.
Из этих голов четыре были забиты с пенальти, а также он сделал одну голевую передачу. Эти результаты ещё раз подтверждают его высокую спортивную форму и опыт.