Ronaldu: "Mehnat tufayli o‘smoqdamiz"
U yaqinda o‘zining ijtimoiy tarmoqlardagi sahifasida yangi post e’lon qildi. Bu haqda *euro-football.ru* xabar berdi.
Ronaldu o‘z postida qisqa, ammo mazmunli fikr bildirib, "Biz tinimsiz mehnat tufayli o‘smoqdamiz", deya yozib qoldirdi. Ushbu fikr futbolchining o‘z maqsadlariga erishishda doimiy mehnat va harakatga bo‘lgan e’tiborini ko‘rsatadi.
"Al-Nasr" jamoasi navbatdagi o‘yinini Saudiya Arabistoni chempionatining 23-turi doirasida "Al-Hazm" klubiga qarshi o‘tkazadi. Uchrashuv bugun, 21-fevral kuni, Toshkent vaqti bilan soat 00:00 da boshlanishi rejalashtirilgan.
Joriy mavsumda Krishtianu Ronaldu Saudiya Pro-ligasida 19 ta o‘yinda qatnashib, 18 ta gol urishga muvaffaq bo‘ldi. Ushbu gollarning 4 tasi penaltidan kiritilgan.
Shuningdek, futbolchi 1 ta golli uzatma amalga oshirgan. Ronaldu o‘zining yuqori saviyadagi o‘yini bilan hozirda jamoasining asosiy yetakchilaridan biri bo‘lib qolmoqda.

Роналду: "Мы растём благодаря труду"
Известный португальский футболист Криштиану Роналду в настоящее время выступает за саудовский клуб "Аль-Наср". Об этом сообщает Zamin.uz.
Недавно он опубликовал новый пост на своей странице в социальных сетях. Об этом сообщает *euro-football.ru*.
В своем посте Роналду выразил короткую, но содержательную мысль: "Мы растем благодаря неустанному труду", — написал он. Эта мысль отражает внимание футболиста к постоянной работе и усилиям для достижения своих целей.
Команда "Аль-Наср" проведет следующий матч в рамках 23-го тура чемпионата Саудовской Аравии против клуба "Аль-Хазм". Встреча запланирована на сегодня, 21 февраля, на 00:00 по ташкентскому времени.
В текущем сезоне Криштиану Роналду принял участие в 19 матчах Саудовской Про-лиги и сумел забить 18 голов. Из них 4 гола были забиты с пенальти.
Кроме того, футболист сделал 1 голевую передачу. Благодаря своей высокой игре Роналду сейчас является одним из основных лидеров своей команды.