"Al-Nasr" klubi hujumchisi Krishtianu Ronaldu jamoasining "Al-Hazm"ga qarshi kechgan o‘yinda 4:0 hisobida erishgan yirik g‘alabasidan so‘ng o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Bu haqda euro-football.ru xabar berdi. Portugaliyalik futbolchi mazkur o‘yinda ikki bor raqib darvozasini ishg‘ol qilib, jamoasining Saudiya Arabistoni chempionati turnir jadvalida yana birinchi o‘ringa qaytishiga katta hissa qo‘shdi.
Ronaldu o‘z intervyusida shunday dedi: "Hozir hammasi avvalgidek. Biz yana to‘g‘ri yo‘ldamiz va o‘zimizga bo‘lgan ishonch baland.
Maqsadimiz sari bosqichma-bosqich harakat qilmoqdamiz. Hozirda yaxshi formadamiz, keyin nima bo‘lishini ko‘ramiz".
Jamoaning muvaffaqiyati natijasida, 22 turdan so‘ng "Al-Nasr" 55 ochko bilan Saudiya ligasida peshqadamlik qilmoqda. Ularning asosiy raqibi "Al-Hilol" bir ochko kam bilan ikkinchi o‘rinda bormoqda.

Роналду вернул «Аль-Насру» лидерство
Нападающий клуба «Аль-Наср» Криштиану Роналду поделился своими мыслями после крупной победы команды со счётом 4:0 в матче против «Аль-Хазм». Об этом сообщает Zamin.uz.
Об этом сообщает euro-football.ru. Португальский футболист дважды поразил ворота соперника в этом матче, значительно способствовав возвращению своей команды на первое место в турнирной таблице чемпионата Саудовской Аравии.
В интервью Роналду сказал: «Сейчас всё как и прежде. Мы снова на правильном пути и уверены в себе.
Мы движемся к нашей цели шаг за шагом. Сейчас мы в хорошей форме, посмотрим, что будет дальше».
Благодаря успехам команды, после 22 туров «Аль-Наср» лидирует в Саудовской лиге с 55 очками. Их главный соперник «Аль-Хилол» занимает второе место с отставанием в одно очко.
25 февраля «Аль-Наср» под руководством Жорже Жезуша проведёт очередной выездной матч против клуба «Аль-Наджма».