"Al-Nasr" futbol klubi hujumchisi Krishtianu Ronaldu Saudiya Arabistoni chempionati doirasida "Al-Hazm" jamoasiga qarshi kechgan o‘yinda 4:0 hisobida erishilgan yirik g‘alabadan so‘ng o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Bu haqda euro-football.ru xabar bermoqda. Portugaliyalik futbolchi mazkur uchrashuvda ikkita gol urib, jamoasining turnir jadvalida yana birinchi o‘ringa ko‘tarilishiga katta hissa qo‘shdi.
Ronaldu o‘z intervyusida shunday deydi: "Hamma narsa o‘z holiga qaytdi. Biz yana to‘g‘ri yo‘ldamiz va o‘zimizga bo‘lgan ishonchimiz yuqori.
Maqsadimiz sari qadam-baqadam oldinga yurmoqdamiz. Hozirda yaxshi formadamiz, keyingi o‘yinlarda nimalar bo‘lishini ko‘ramiz".
Ushbu g‘alaba "Al-Nasr" jamoasini Saudiya ligasida 55 ochko bilan peshqadamlikka olib chiqdi. Jamoa hozirda "Al-Hilol"dan bir ochkoga oldinda.

Роналду сделал дубль и вывел "Аль-Наср" в лидеры
Нападающий футбольного клуба «Аль-Наср» Криштиану Роналду поделился своими мыслями после крупной победы со счётом 4:0 в матче чемпионата Саудовской Аравии против команды «Аль-Хазм». Об этом сообщает Zamin.uz.
Об этом сообщает euro-football.ru. Португальский футболист забил два гола в этой встрече, значительно способствовав тому, что его команда вновь поднялась на первое место в турнирной таблице.
В своём интервью Роналду сказал: «Всё вернулось на свои места. Мы снова на правильном пути и уверены в себе.
Мы шаг за шагом движемся к нашей цели. Сейчас мы в хорошей форме, посмотрим, что будет в следующих матчах».
Эта победа вывела команду «Аль-Наср» в лидеры Саудовской лиги с 55 очками. Сейчас команда опережает «Аль-Хилол» на одно очко.