Pol Pogba safga qaytishga yaqinlashmoqda
"Monako" futbol klubi bosh murabbiyi Sebasten Pokonoli yarim himoyachi Pol Pogbaning safga qaytish muddati haqida o‘z fikrini bildirdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Bu haqda euro-football.ru xabar berdi. Murabbiyning so‘zlariga ko‘ra, Pogbaning maydonga qaytishi tobora yaqinlashmoqda.
Klub futbolchini terma jamoalar o‘yinlari uchun tanaffusdan sal avval tarkibga qo‘shilishini kutmoqda. Shuningdek, xalqaro tanaffus davomida Pogba bilan alohida mashg‘ulotlar o‘tkazish rejalashtirilgan.
Pokonoli ta’kidlashicha, Pogba to‘liq holda jamoa bilan ishlashga tayyorlanmoqda. Ma’lumotlarga ko‘ra, joriy mavsumda Pol Pogba noyabr va dekabr oylarida "Monako" safida uchta uchrashuvda maydonga tushgan.

Пол Погба близок к возвращению в строй
Главный тренер футбольного клуба "Монако" Себастьен Поконоли высказался о сроках возвращения в строй полузащитника Пола Погба. Об этом сообщает Zamin.uz.
Об этом сообщает euro-football.ru. По словам тренера, возвращение Погба на поле становится все ближе.
Клуб ожидает, что футболист присоединится к команде незадолго до перерыва на матчи национальных сборных. Также запланированы индивидуальные тренировки с Погба во время международного перерыва.
Поконоли подчеркнул, что Погба готовится к полноценной работе с командой. По данным, в текущем сезоне Пол Погба выходил на поле в составе "Монако" в трех матчах в ноябре и декабре.