Kuznetsov: "Monako"ning imkoniyatlari deyarli yo‘q
Moskvaning CSKA jamoasi sobiq futbolchisi Dmitriy Kuznetsov Yevropa Chempionlar Ligasi pley-off bosqichida PSJ va "Monako" jamoalari o‘rtasidagi javob uchrashuvi oldidan o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Bu haqda *euro-football.ru* xabar berdi. Kuznetsovning fikricha, "Monako" keyingi bosqichga chiqishi uchun yetarli imkoniyatga ega emas.
U PSJ jamoasi 1/8 final yo‘llanmasini qo‘lga kiritishini ta’kidladi. Mutaxassisning so‘zlariga ko‘ra, hisobdagi kichik farqga qaramay, "Monako"ning imkoniyatlari deyarli yo‘q.
Eslatib o‘tamiz, dastlabki uchrashuvda PSJ jamoasi 3:2 hisobida zafar quchgan edi. Javob o‘yini 25 fevral kuni Parij shahrida bo‘lib o‘tadi.
Uchrashuv Toshkent vaqti bilan soat 01:00 da boshlanishi rejalashtirilgan. Futbol muxlislari ushbu muhim bahsni katta qiziqish bilan kutmoqda.

Кузнецов: Возможности "Монако" практически отсутствуют
Бывший футболист московского ЦСКА Дмитрий Кузнецов высказал своё мнение перед ответным матчем плей-офф Лиги чемпионов УЕФА между ПСЖ и "Монако". Об этом сообщает Zamin.uz.
Об этом сообщает *euro-football.ru*. По мнению Кузнецова, у "Монако" практически нет шансов выйти в следующий этап.
Он подчеркнул, что команда ПСЖ обеспечит себе путёвку в 1/8 финала. По словам специалиста, несмотря на небольшой разрыв в счёте, у "Монако" почти нет шансов.
Напомним, в первом матче ПСЖ одержал победу со счётом 3:2. Ответный матч состоится 25 февраля в Париже.
Игра запланирована на 01:00 по ташкентскому времени. Футбольные болельщики с большим интересом ждут этого важного поединка.