Saudiya Arabistoni Pro-ligasida "Al-Nasr" jamoasi "Al-Namdja" klubini 5:0 hisobida mag‘lubiyatga uchratib, turnir jadvalida birinchi o‘ringa ko‘tarildi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Uchrashuvning 7-daqiqasida Krishtianu Ronaldu penaltidan gol urib, hisobni ochdi. Bu haqda *euro-football.ru* xabar bermoqda.
33 yoshli portugaliyalik futbolchi o‘yindan so‘ng ijtimoiy tarmoqlarda qisqa post qoldirdi. U bir nechta suratlarni baham ko‘rib, ularga "Shunday davom eting!" deb qisqacha izoh berdi.
Bu gol Ronalduning faoliyati davomida urgan gollari sonini 965 taga yetkazdi. Endi u 1000 gol marrasiga yanada yaqinlashmoqda.
Eslatib o‘tamiz, Krishtianu Ronaldu o‘tgan yili "Al-Nasr" jamoasi bilan shartnomasini uzaytirgan edi. Mazkur kelishuv 2027 yilning o‘rtalarigacha davom etadi.
Shu tariqa, Ronaldu nafaqat jamoasiga katta yordam bermoqda, balki o‘zining yuqori natijalarini ham mustahkamlashda davom etmoqda.

На 7-й минуте встречи Криштиану Роналду забил гол с пенальти, открыв счёт. Об этом сообщает *euro-football.ru*.
33-летний португальский футболист после матча оставил короткий пост в социальных сетях. Он поделился несколькими фотографиями и кратко подписал их: "Продолжайте в том же духе!"
Этот гол довёл количество забитых Роналду мячей за карьеру до 965. Теперь он ещё ближе к отметке в 1000 голов.
Напомним, что Криштиану Роналду в прошлом году продлил контракт с командой "Аль-Наср". Данное соглашение действует до середины 2027 года.
Таким образом, Роналду не только оказывает большую помощь своей команде, но и продолжает укреплять свои высокие достижения.