«Germaniya» «Paragvay» bilan jahon chempionatida o‘ynaydi
FIFA 2026 yilgi jahon chempionatining o‘n olta final bosqichida Germaniya va Paragvay terma jamoalari o‘zaro o‘yin o‘tkazadi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Uchrashuv bugun Toshkent vaqti bilan soat 01:30 da Bostondagi Foksboro stadionida boshlanadi. Germaniya terma jamoasini Yulian Nagelsmann, Paragvay jamoasini esa Gustavo Alfaro boshqaradi.
Germaniya tomonda 4-2-3-1, Paragvay tomonda 4-5-1 taktik sxemasi qo‘llanilishi kutilmoqda. Bahs davomidagi barcha gollar, xavfli vaziyatlar, sariq va qizil kartochkalar, o‘rin almashinuvlar hamda boshqa muhim voqealar saytimizda matnli translyatsiya orqali daqiqama-daqiqa yoritib boriladi.
O‘yin boshlanishidan oldin ikkala jamoa tarkiblari va uchrashuvga oid so‘nggi ma’lumotlar ham e’lon qilinadi. Germaniya va Paragvay o‘rtasidagi uchrashuvni saytimiz orqali jonli kuzatishingiz mumkin.

«Германия» играет с «Парагваем» на чемпионате мира.
FIFA 2026 года чемпионат мира в стадии 1/8 финала сборные Германии и Парагвая проведут матч между собой. Об этом сообщил Zamin.uz.
Матч начнётся сегодня в 01:30 по времени Ташкента на стадионе Фоксборо в Бостоне. Сборную Германии возглавляет Юлиан Нагельсманн, а сборную Парагвая — Густаво Альфаро.
Ожидается, что Германия будет играть по схеме 4-2-3-1, а Парагвай — по схеме 4-5-1. Все голы, опасные моменты, жёлтые и красные карточки, замены и другие важные события матча будут освещаться в режиме реального времени на нашем сайте в текстовой трансляции.
Перед началом матча будут объявлены составы обеих команд и последние новости, связанные с игрой. Вы можете смотреть прямую трансляцию матча Германия — Парагвай на нашем сайте.