Donald Trampning sog‘ligi yaxshi ekani tasdiqlandi
AQSH prezidenti Donald Trampning ahvoli haqida turli xabarlar tarqaldi. Bu haqida Zamin.uz xabar berdi.
Axios jurnalisti Barak Ravidning ma’lumotlariga ko‘ra, amaldorlar Trampning sog‘ligi yaxshi ekanini bildirgan. Bugun ertalab u golf o‘ynagan, bu uning holati yaxshi ekanligini ko‘rsatadi.
Ravid ijtimoiy tarmoqlarda Oq uy matbuot xizmatining Trampning qizil MAGA yozuvi tushirilgan polo va kepkada ko‘rinishining suratini joylashtirdi. Bu esa ijtimoiy tarmoqlarda ko‘plab bahslarga sabab bo‘ldi, ayniqsa Trampning o‘limi haqida turli taxminlar paydo bo‘ldi.
So‘nggi paytlarda vitse-prezident Jeyms Vensning Trampga biror narsa bo‘lsa, u prezidentlikka tayyorligi haqidagi bayonoti ham holatga aloqador bo‘ldi. Vens prezidentning sog‘ligi yaxshi ekanini va u prezidentlik muddatini to‘liq yakunlashiga ishonch bildirgan.
Shu sababli, X platformasida “Trampning o‘limi” mavzusi keng muhokama qilindi, bu mavzu bo‘yicha ko‘plab postlar va xeshteglar tarqaldi. Donald Tramp 79 yoshda bo‘lib, aprel oyida o‘tkazilgan tibbiy ko‘rik natijalariga ko‘ra, uning aqliy salomatligi yaxshi.
U xolesterin darajasini nazorat qilish uchun dorilar, yurak profilaktikasi uchun aspirin va teri kasalliklarini davolash uchun kremlardan foydalanmoqda. Trampning holatiga oid savollar va gumonlar ijtimoiy tarmoqlarda doimiy ravishda yangi bahslarga sabab bo‘lmoqda.

Подтверждено, что здоровье Дональда Трампа хорошее
Появились различные сообщения о состоянии здоровья президента США Дональда Трампа. Об этом сообщил Zamin.uz.
По данным журналиста Axios Барака Равида, официальные лица заявили, что здоровье Трампа в порядке. Сегодня утром он играл в гольф, что свидетельствует о его хорошем состоянии.
Равид опубликовал в социальных сетях фотографию пресс-службы Белого дома, на которой Трамп изображён в поло и кепке с красной надписью MAGA. Это вызвало множество споров в соцсетях, особенно появились различные предположения о смерти Трампа.
В последнее время заявление вице-президента Джеймса Венса о том, что он готов занять пост президента, если что-то случится с Трампом, также было связано с этой ситуацией. Венс выразил уверенность в том, что здоровье президента в порядке и он завершит свой президентский срок.
Поэтому на платформе X тема «Смерть Трампа» широко обсуждалась, было опубликовано множество постов и хештегов по этому поводу. Дональду Трампу 79 лет, и согласно результатам медицинского осмотра, проведённого в апреле, его умственное здоровье хорошее.
Он принимает лекарства для контроля уровня холестерина, аспирин для профилактики сердечных заболеваний и кремы для лечения кожных заболеваний. Вопросы и сомнения относительно состояния Трампа постоянно вызывают новые споры в социальных сетях.