Munisa Rizaeva Jennifer Lopess bilan qo‘shiq yozadi
O‘zbekistonlik xonanda Munisa Rizaeva jahon miqyosidagi amerikalik yulduz Jennifer Lopess bilan birgalikda qo‘shiq yozishni taklif qilgani sababli keng e’tiborni qozondi. Bu haqida Upl.uz xabar berdi.
Uning ushbu taklifi ijtimoiy tarmoqlarda turli tanqidlar va kulgili fikrlar uyg‘otdi. Jennifer Lopes esa o‘z sahifasida Munisa tomonidan sovg‘a qilingan gullar bilan tushgan suratini joylashtirib, Toshkentdagi iliq kutib olgani uchun minnatdorchilik bildirdi.
Shundan so‘ng, Munisa Rizaeva o‘zining tarafdorlari uchun minnatdorlik bildirgan videomurojaat yo‘lladi. Unda uni tanqid qilganlarga ham javob qaytardi.
Munisa ko‘plab tanqidlar va masxara unga ta’sir qilmaganini ta’kidladi. Shuningdek, u kelajakda muxlislarini hayratga soladigan yangiliklar bo‘lishini ma’lum qildi va Jennifer Lopess bilan do‘st ekanligini bildirdi.

Муниса Ризаева пишет песню с Дженнифер Лопес
Узбекская певица Муниса Ризаева привлекла широкое внимание, предложив записать песню с мировой американской звездой Дженнифер Лопес. Об этом сообщает Upl.uz.
Ее предложение вызвало различные критические и смешные комментарии в социальных сетях. Дженнифер Лопес разместила на своей странице фотографию с подаренными Муниса цветами и поблагодарила за теплый прием в Ташкенте.
После этого Муниса Ризаева отправила видеобращение, в котором выразила благодарность своим поклонникам. В нем она также ответила на критику в свой адрес.
Муниса подчеркнула, что многочисленные критические замечания и насмешки не повлияли на нее. Она также сообщила, что в будущем будут новости, которые удивят ее поклонников, и заявила, что дружит с Дженнифер Лопес.