Dryu Berrimor sumkasida makaron va pishloq olib yuradi
Gollivud aktrisasi Dryu Berrimor o‘zining noodatiy odatlari bilan muxlislarini hayratda qoldirdi. Bu haqida Zamin.uz xabar berdi.
U aytishicha, sumkasidan hech qachon makaron va pishloq — ya’ni mashhur “mak va chiyz” sneki chiqmaydi. Drew Crew ko‘rsatuvida yulduz sumkasidagi zarur buyumlarni namoyish qilib, lab balzami, o‘lchov lentasi va boshqa kichik, ammo foydali vositalar bilan birga idishda makaron va pishloqni ham ko‘rsatdi.
Bu holat tomoshabinlarning e’tiborini tortib, kulishga sabab bo‘ldi. Boshlovchilar “Rostdan sumkada makaron va pishloq bormi?” deb hayrat bildirishdi.
Berrimor esa tabassum bilan “Men doim bir oz mak va chiyz olib yuraman. Bu men uchun kichik, lekin juda mazali zakuska” deb javob berdi va hatto undan tatib ko‘rdi.
Qiziq tomoni shundaki, 2024 yilda TikTok platformasida Berrimorning uyi aks etgan video tarqaldi. Foydalanuvchilar bu videoga izoh qoldirib, 125 million dollarlik boylikka ega bo‘lgan aktrisaning uyi juda oddiy va oddiy ko‘rinishda ekanligini ta’kidladilar.
Bu holat aktrisaning hayot tarzining sodda va tabiiy ekanligini ko‘rsatadi. Dryu Berrimorning bu oddiyligi va insoniyligi ko‘pchilik tomonidan iliq qabul qilindi.

Дрю Берримор носит с собой макароны и сыр
Голливудская актриса Дрю Берримор удивила своих поклонников своими необычными привычками. Об этом сообщает Zamin.uz.
По её словам, из её сумки никогда не выходят макароны и сыр — то есть знаменитый снэк «мак и чиз». В шоу Drew Crew звезда показала необходимые вещи в своей сумке, и вместе с бальзамом для губ, измерительной лентой и другими маленькими, но полезными предметами, продемонстрировала также контейнер с макаронами и сыром.
Это привлекло внимание зрителей и вызвало смех. Ведущие удивились: «Правда ли в сумке макароны и сыр?»
Берримор с улыбкой ответила: «Я всегда ношу немного мак и чиз. Это для меня маленькая, но очень вкусная закуска» и даже попробовала их.
Интересно, что в 2024 году на платформе TikTok распространилось видео с домом Берримор. Пользователи в комментариях отметили, что дом актрисы с состоянием в 125 миллионов долларов выглядит очень простым и скромным.
Это показывает, что образ жизни актрисы прост и естественен. Простота и человечность Дрю Берримор были тепло восприняты многими.