Patrik Shvartsenegger Abbi Champion bilan turmush qurdi
Gollivud aktyori Arnold Shvartseneggerning o‘g‘li Patrik Shvartsenegger amerikalik model Abbi Champion bilan turmush qurdi. Bu haqida Zamin.uz xabar berdi.
Juftlik o‘z munosabatlarini Aydaho shtatidagi ko‘l sohilida o‘tkazilgan samimiy marosimda rasmiylashtirdi. To‘y tadbiri Coeur d’Alene ko‘lining qoyasida mehmonlar ishtirokida bo‘lib o‘tdi.
Marosimda aktyorning 78 yoshli otasi Arnold Shvartsenegger ham qatnashdi. Xorijiy ommaviy axborot vositalarining ma’lumotlariga ko‘ra, Gozzer Ranch nomli xususiy golf va kantri klubida o‘tkazilgan ushbu uch kunlik to‘y tadbirining qiymati 20 ming dollardan boshlanadi.
Abbi oq rangdagi uzun yubka va yengsiz libosda kelin sifatida ko‘rindi. Uning ko‘rinishini nozik parda to‘ldirdi.
Patrik esa qora shim va ko‘ylakda kelinning libosiga mos keladigan obraz yaratdi. Juftlik 2015 yildan beri birga yashamoqda.
Ular sakkiz yil o‘tib, 2023 yil dekabr oyida unashtirilganliklarini e’lon qilishdi. Patrik Drew Barrymore shousida unashtirilgani haqida gapirib, “Biz bir yarim yil oldin unashtirilgan edik.
To‘g‘ri vaqtni kutdik va bu juda ajoyib bo‘ldi,” dedi. Ushbu to‘y ikki yosh uchun muhim va esda qolarli voqea bo‘ldi.

Патрик Шварценеггер женился на Абби Чемпион
Сын голливудского актера Арнольда Шварценеггера, Патрик Шварценеггер, женился на американской модели Абби Чемпион. Об этом сообщил Zamin.uz.
Пара оформила свои отношения на искренней церемонии, которая прошла на берегу озера в штате Айдахо. Свадебное мероприятие состоялось на скале озера Coeur d'Alene в присутствии гостей.
На церемонии также присутствовал 78-летний отец актера Арнольд Шварценеггер. По данным зарубежных СМИ, стоимость трехдневного свадебного мероприятия, проходившего в частном гольф- и кантри-клубе Gozzer Ranch, начинается от 20 тысяч долларов.
Абби выглядела невестой в длинной белой юбке и платье без рукавов. Ее образ дополняла нежная фата.
Патрик же создал образ, соответствующий наряду невесты, в черных брюках и рубашке. Пара живет вместе с 2015 года.
Через восемь лет они объявили о своей помолвке в декабре 2023 года. Патрик рассказал в шоу Дрю Бэрримор о помолвке: «Мы обручились полтора года назад.
Ждали подходящего времени, и это было очень замечательно», — сказал он. Эта свадьба стала важным и запоминающимся событием для молодых.