Dryu Berrimor sumkasidan makaron va pishloq chiqardi
Gollivud aktrisasi Dryu Berrimor o‘zining kutilmagan odatlari bilan yana bir bor muxlislarini hayratga soldi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Uning aytishicha, aktrisa sumkasidan hech qachon makaron va pishloq, ya’ni mashhur «mak va chiyz» taomi olib tashlanmaydi. Drew Crew ko‘rsatuvida u sumkasining ichidagi zarur buyumlarni namoyish qilar ekan, lab balzami, o‘lchov lentasi va boshqa kichik, ammo foydali vositalar bilan birga idishda makaron va pishloq ham chiqardi.
Bu holat tomoshabinlarning e’tiborini tortdi va ularni kuldirishga sabab bo‘ldi. Dastur boshlovchilari: «Rostdan ham sumkada makaron va pishloq bormi?» deb hayrat bilan so‘rashdi.
Berrimor esa tabassum bilan: «Men doim bir oz mak va chiyz olib yuraman. Bu men uchun kichik, lekin juda mazali zakuska», deb javob berdi va hatto bir bo‘lakdan tatib ko‘rdi.
Shuningdek, 2024 yilda TikTok platformasida Berrimorning uyi aks etgan video tarqaldi. Foydalanuvchilar unga qarab, 125 million dollarlik boylikka ega bo‘lgan aktrisaning uyi juda oddiy va oddiy hayot tarzida ekanligini ta’kidladilar.
Bu esa mashhurlik va boylik har doim ham hayotning murakkab yoki noqulay bo‘lishini anglatmasligini ko‘rsatadi.

Дрю Берримор достала из сумки макароны и сыр
Голливудская актриса Дрю Берримор снова удивила своих поклонников своими неожиданными привычками. Об этом сообщает Zamin.uz.
По её словам, из сумки актрисы никогда не исчезают макароны и сыр, то есть знаменитое блюдо «мак и чиз». В шоу Drew Crew она демонстрировала необходимые вещи из своей сумки, и вместе с бальзамом для губ, сантиметровой лентой и другими маленькими, но полезными предметами достала контейнер с макаронами и сыром.
Это привлекло внимание зрителей и вызвало у них смех. Ведущие программы с удивлением спросили: «Правда ли, что в сумке есть макароны и сыр?»
Берримор с улыбкой ответила: «Я всегда ношу с собой немного мак и чиз. Это для меня маленькая, но очень вкусная закуска», и даже попробовала кусочек.
Кроме того, в 2024 году на платформе TikTok распространилось видео с домом Берримор. Пользователи отметили, что дом актрисы с состоянием в 125 миллионов долларов очень простой и отражает обычный образ жизни.