Selena Gomez “Good Hang” podkastida Pixar studiyasining multfilmlariga bo‘lgan qiziqishi va mehrini ochiqchasiga bildirdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Xonanda ayniqsa “Inside Out” multfilmini juda yaxshi ko‘rishini ta’kidladi. U bu multfilmdagi voqealar va obrazlarning hayotiyligi unga chuqur ta’sir qilganini aytdi.
Selena kelajakda farzandlariga ham ushbu multfilmdan ko‘rsatishni rejalashtirayotganini bildirdi. Shuningdek, u 2024 yil iyun oyida namoyish etilgan “Inside Out” franshizasining ikkinchi qismini ham ko‘rib, iliq taassurotlar olganini aytdi.
Xonanda uni singlisi bilan birga tomosha qilgani va filmda ko‘rsatilgan haqiqatlar uni chuqur o‘ylantirganligi sababli yig‘lab yuborganini ta’kidladi. Selena fikricha, ushbu multfilmda ulg‘ayish jarayoni juda tabiiy va aniq tasvirlangan.
U o‘sishning ayrim lahzalari, ayniqsa his-tuyg‘ularning o‘zgarishi va murakkablashishini hayotiy ko‘rsatganini ta’kidladi. Xonanda bu multfilmdagi voqealar har bir insonning hayotida uchraydigan muhim jarayonlarni aks ettirishini, shuning uchun ham uni bolalar uchun ko‘rsatish muhimligini qayd etdi.
Selena Gomezning so‘zlariga ko‘ra, “Inside Out” multfilmi oilaviy tomosha uchun juda mos va har bir yoshdagi tomoshabin uchun qimmatli saboqlar beradi. Bu asar inson ruhiyati va his-tuyg‘ularining murakkabligini o‘rgatishda muhim o‘rin tutadi.

Selena Gomez похвалила мультфильм Inside Out
Селена Гомес в подкасте “Good Hang” открыто выразила свою заинтересованность и любовь к мультфильмам студии Pixar. Об этом сообщает Zamin.uz.
Певица особенно подчеркнула, что очень любит мультфильм “Inside Out”. Она сказала, что жизненность событий и персонажей в этом мультфильме глубоко на неё повлияла.
Селена сообщила, что планирует в будущем показывать этот мультфильм своим детям. Также она отметила, что посмотрела вторую часть франшизы “Inside Out”, которая вышла в июне 2024 года, и получила тёплые впечатления.
Певица подчеркнула, что смотрела фильм вместе со своей сестрой и, поскольку правдивость, показанная в фильме, заставила её глубоко задуматься, она расплакалась. По мнению Селены, процесс взросления в этом мультфильме показан очень естественно и точно.
Она отметила, что некоторые моменты взросления, особенно изменения и усложнения чувств, показаны жизненно. Певица подчеркнула, что события в этом мультфильме отражают важные процессы, которые происходят в жизни каждого человека, поэтому важно показывать его детям.
По словам Селены Гомес, мультфильм “Inside Out” очень подходит для семейного просмотра и даёт ценные уроки зрителям всех возрастов. Это произведение занимает важное место в обучении пониманию сложности человеческой психики и чувств.