Frozen 3 multfilmi haqida yangi ma’lumotlar e’lon qilindi
Yangi qismda tomoshabinlarni nafaqat qirollik to‘yi, balki Arendelle shahriga sirli tarzda qo‘shiladigan yangi oila a’zosi kutmoqda. Ushbu tafsilotlar Shanxayda o‘tkazilgan Disney konferensiyasida taqdim etildi va keng qiziqish uyg‘otmoqda.
Sinopsisga ko‘ra, qirolicha Anna yo‘lak bo‘ylab yurarkan, Elza esa sirli va sinovlarga to‘la sehrli sayohatga chiqadi. Shu bilan birga, Arendelle shahrida asrning katta to‘yi bo‘lib o‘tadi.
Eng qiziqarli jihati shundaki, qirollik oilasi yangi, sirli a’zoni kutib olishga tayyorgarlik ko‘rmoqda. Ushbu yangi a’zo kimligi hozircha sir saqlanmoqda.
Muxlislar orasida bu Anna va Kristoffning farzandi yoki Elza uchun yangi romantik qahramon bo‘lishi ehtimoli haqida turli taxminlar mavjud. Shuningdek, butunlay yangi sehrli mavjudot paydo bo‘lishi ham mumkin.
Agar yangi qahramon bola bo‘lsa, bu Disney tarixida muhim voqea hisoblanadi. Chunki 25 yil ichida ilk bor malika katta ekranda onaga aylangan holda tasvirlanadi.
Avvalgi shunday voqea 2000 yilda faqat uy videosi sifatida chiqqan “Kichik suv parisi II: Dengizga qaytish” filmida kuzatilgan edi. Shuningdek, “Frozen 2” oxirida Anna Arendelle qirolichasiga aylangan va Kristoffning taklifini qabul qilgan, Elza esa sehrlangan o‘rmonda uning qo‘riqchisi sifatida qolishga qaror qilgan edi.
Disney kompaniyasi ushbu franchayzning to‘rtinchi qismi ustida ham ish olib borilayotganini ma’lum qildi, ammo hozircha uning tafsilotlari oshkor qilinmagan.

О мультфильме Frozen 3 появились новые сведения
Компания Disney опубликовала первые сведения о третьей части популярного мультфильма «Frozen», премьера которого запланирована в кинотеатрах на 2027 год. Об этом сообщает Zamin.uz.
В новой части зрителей ждёт не только королевская свадьба, но и новый член семьи, который таинственным образом присоединится к городу Аренделл. Эти детали были представлены на конференции Disney в Шанхае и вызвали большой интерес.
Согласно синопсису, королева Анна идёт по коридору, а Эльза отправляется в загадочное и полное испытаний волшебное путешествие. В то же время в городе Аренделл состоится свадьба века.
Самое интересное то, что королевская семья готовится принять нового таинственного члена. Личность этого нового члена пока держится в секрете.
Среди поклонников ходят разные предположения: возможно, это ребёнок Анны и Кристоффа или новый романтический герой для Эльзы. Также не исключено появление совершенно нового волшебного существа.
Если новый герой окажется ребёнком, это станет важным событием в истории Disney, так как впервые за 25 лет принцесса будет изображена на большом экране в роли матери.
Ранее подобное событие наблюдалось в фильме «Русалочка II: Возвращение в море», который вышел в 2000 году только на домашнем видео. Также в конце «Frozen 2» Анна стала королевой Аренделла и приняла предложение Кристоффа, а Эльза решила остаться хранительницей в зачарованном лесу.
Компания Disney также сообщила, что ведётся работа над четвёртой частью этой франшизы, однако подробности пока не раскрываются.