Jennifer Lopez va Ben Afflek premerada samimiy ko‘rinish berdi
Jennifer Lopez va Ben Afflek “O‘rgimchak ayol bo‘sasi” filmining premerasida birga ishtirok etdi va ijtimoiy tarmoqlarda katta qiziqish uyg‘otdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Sobiq turmush o‘rtoqlar nafaqat birga kelishdi, balki kameralar oldida quchoqlashib, samimiy holatda suratga tushishdi. Filmda bosh rolni ijro etgan Jennifer Lopez qora rangdagi gulli, o‘rgimchak siluetini eslatadigan ko‘ylak kiygan bo‘lsa, Ben Afflek qizil gilamda klassik ko‘k kostyumda paydo bo‘ldi.
Tomoshabinlarning eng ko‘p e’tiborini tortgan jihat ularning iliq va samimiy munosabatlari bo‘ldi. Ben Afflek Jenniferning beliga mehr bilan qo‘lini qo‘yib, unga muhabbat bilan qarayotgani ko‘zga tashlandi.
Muxlislar orasida turli fikrlar paydo bo‘ldi: “Ular munosabatlarga yana imkoniyat beradimi?”, “Bu muhabbat hali so‘nmagan”, “Ular doim bir-birlarini sevib qoladi”. Eslatib o‘tamiz, Lopez va Afflekning munosabatlari ilk bor 2001 yilda ma’lum bo‘lgan.
Ular unashtirilganini e’lon qilishgan, ammo turmush qurmagan. Yillar o‘tib, 2024 yilda yana birga bo‘lib, nikoh qurishdi, ammo 2025 yilda nikohlari rasmiy ravishda bekor qilindi.
Yaqinda bergan intervyusida Ben Afflek Jennifer Lopez bilan munosabatlarida muammolar yo‘qligini aytib, uni hurmat qilishini va hayotida muhim shaxs bo‘lib qolishini ta’kidladi.

Дженнифер Лопес и Бен Аффлек выглядели очень тепло на премьере
Дженнифер Лопес и Бен Аффлек вместе посетили премьеру фильма «Женщина-паук» и вызвали большой интерес в социальных сетях. Об этом сообщает Zamin.uz.
Бывшие супруги не только пришли вместе, но и обнялись перед камерами, позируя искренне. Дженнифер Лопес, исполнившая главную роль в фильме, была в черном платье с цветочным узором, напоминающем силуэт паука, а Бен Аффлек появился на красной дорожке в классическом синем костюме.
Наибольшее внимание зрителей привлекли их теплые и искренние отношения. Бен Аффлек нежно положил руку на талию Дженнифер и смотрел на нее с любовью.
Среди поклонников появились разные мнения: «Дадут ли они отношениям еще один шанс?», «Эта любовь еще не угасла», «Они всегда будут любить друг друга». Напомним, что отношения Лопес и Аффлека впервые стали известны в 2001 году.
Они объявили о помолвке, но не поженились. Спустя годы, в 2024 году они снова были вместе и заключили брак, однако в 2025 году их брак официально расторгли.
В недавнем интервью Бен Аффлек заявил, что в отношениях с Дженнифер Лопес нет проблем, он уважает ее и она остается важным человеком в его жизни.