Shahlo Ahmedovaning “Habibi” qo‘shig‘i taqdim etildi
Shahlo Ahmedova o‘zining navbatdagi yangi taronasini tinglovchilar e’tiboriga havola qildi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Qo‘shiq “Habibi” deb nomlanib, xonandaning ijtimoiy tarmoqlardagi sahifalarida e’lon qilindi. Hoziroq ushbu qo‘shiq uchun maxsus klip suratga olinmagan.
Biroq qo‘shiqning audio versiyasi YouTube platformasiga joylashtirilgan. Shu bilan birga, Shahlo Ahmedova Instagram sahifasida mazkur qo‘shiq uchun ishlangan raqs videosini ham ulashdi.
Ushbu video xonandaning muxlislari tomonidan kelajakdagi klipga oid dastlabki lavha sifatida talqin qilinmoqda. Shahlo Ahmedova oxirgi paytlarda ijodiy faoliyatini yanada faollashtirgan.
U yangi loyihalari, musiqa yo‘nalishidagi o‘zgarishlar va boshqa yangiliklar haqida yaqin orada ma’lumot berishni rejalashtirayotganini ma’lum qildi. Xonandaning yangi taronasi va ijodiy ishlari muxlislar tomonidan katta qiziqish bilan kutib olinmoqda.

Представлена песня Шахло Ахмедовой “Habibi”
Песня получила название «Habibi» и была опубликована на страницах певицы в социальных сетях. На данный момент для этой песни не снят специальный клип.
Однако аудиоверсия песни размещена на платформе YouTube. Кроме того, Шахло Ахмедова поделилась на своей странице в Instagram видео с танцем, созданным для этой песни.
Это видео поклонники певицы воспринимают как первые кадры будущего клипа. В последнее время Шахло Ахмедова активизировала свою творческую деятельность.
Она сообщила, что в ближайшее время планирует рассказать о своих новых проектах, изменениях в музыкальном направлении и других новостях. Новая песня и творческие работы певицы с большим интересом ожидаются её поклонниками.