Megan Markl sakkiz yildan so‘ng Gollivudga qaytdi
Megan Markl sakkiz yillik tanaffusdan so‘ng yana Gollivudga qaytmoqda. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Shahzoda Garrining rafiqasi bo‘lgan Sasseks gersoginyasi hozirda Kaliforniya shtatida yangi film loyihasi ustida ishlayotganini tasdiqlashdi. Ushbu yangilikni "Deadline" nashri e’lon qildi.
Megan Markl "Yaqin do‘stlar" nomli filmning aktyorlar jamoasiga qo‘shildi. Bu loyihada u Bri Larson, Lili Kollinz, Jek Kveyd va Genri Golding kabi taniqli aktyorlar bilan birga suratga tushadi.
Filmning syujeti hozircha sir tutilmoqda, biroq u ikki sevishgan juftlikning hayoti haqida hikoya qilishi aytilmoqda. Eslatib o‘tamiz, Megan Markl 2017 yilda shahzoda Garri bilan tanishganidan keyin aktrisalik faoliyatini vaqtincha to‘xtatgan edi.

Меган Маркл вернулась в Голливуд спустя восемь лет
Бывшая супруга принца Гарри, герцогиня Сассекская, сейчас работает над новым кинопроектом в штате Калифорния. Об этом сообщило издание "Deadline".
Меган Маркл присоединилась к актерскому составу фильма "Близкие друзья". В этом проекте она снимется вместе с такими известными актерами, как Бри Ларсон, Лили Коллинз, Джек Куэйд и Генри Голдинг.
Сюжет фильма пока держится в секрете, однако говорится, что он расскажет о жизни двух влюбленных пар. Напомним, что Меган Маркл временно приостановила актерскую карьеру после знакомства с принцем Гарри в 2017 году.
Ранее она стала популярной среди зрителей благодаря роли Рэйчел Зейн в сериале "Форс-мажор". Теперь она решила продолжить свою творческую деятельность.