Munisa Rizayeva Dubaydan qaytib, ijodga sho‘ng‘idi
Xonanda Munisa Rizayeva Dubaydagi safarini tugatib, O‘zbekistonga qaytdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
U bu haqda o‘zining ijtimoiy tarmoqlardagi sahifasi orqali muxlislariga ma’lum qildi. San’atkor o‘z postida qisqacha shunday yozgan: “Xayr, Dubay!
Biz seni sog‘inamiz! Ko‘rishguncha.” Ushbu so‘zlari bilan u Dubay safarida o‘tgan yoqimli lahzalarni iliq his-tuyg‘ular bilan eslaganini ifoda etdi.
Munisa Rizayeva o‘ziga xos hazil-mutoyibasi bilan ham muxlislarini xursand qilishni unutmagan. U samolyotdan qaytgach, shunday yozib qoldirgan: “Samolyotdan qayerga?
To‘g‘ri ishga. Bugun ochilish marosimini o‘tkazdim.” Ushbu so‘zlar ijodkorning qayta ishga sho‘ng‘iganini bildirgan.
Bundan tashqari, xonanda o‘zining yangi suratlarida o‘zgacha uslubda namoyon bo‘ldi. Nafis liboslari, o‘ziga xos soch turmagi va tabiiy bo‘yoqlari bilan u kuzatuvchilar e’tiborini tortdi.

Муниса Ризаева вернулась из Дубая и погрузилась в творчество
Певица Муниса Ризаева завершила своё путешествие в Дубай и вернулась в Узбекистан. Об этом сообщил Zamin.uz.
Она сообщила об этом своим поклонникам через страницу в социальных сетях. В своём посте артистка кратко написала: «Прощай, Дубай!
Мы будем скучать по тебе! До встречи.» Этими словами она выразила тёплые чувства и приятные воспоминания о времени, проведённом в Дубае.
Муниса Ризаева не забыла порадовать своих поклонников своим особым юмором. После возвращения с самолёта она написала: «От самолёта куда?
Прямо на работу. Сегодня провела церемонию открытия.» Эти слова означают, что творческая личность снова погрузилась в работу.
Кроме того, певица предстала в новом образе на своих свежих фотографиях. Изящные наряды, оригинальная причёска и естественный макияж привлекли внимание подписчиков.
Её возвращение к творческой деятельности было тепло встречено поклонниками и вызвало положительный настрой.