Muqaddas Sa’dullayeva 35 yoshini nishonladi
6-dekabr kuni taniqli aktrisa Muqaddas Sa’dullayeva o‘zining 35 yoshini nishonladi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
San’atkor bu muhim kunni yaqinlari davrasida o‘tkazdi va ijtimoiy tarmoqlarda turmush o‘rtog‘i Yigitali Mamajonov tomonidan taqdim etilgan sovg‘a hamda samimiy tabrikni o‘z muxlislari bilan bo‘lishdi. Yigitali Mamajonov o‘z tabrigida quyidagi so‘zlarni yozib qoldirdi: "Bugun men uchun juda qadrli insonimning shukrona kuni.
Alloh sizni har doim sog‘lomlik, tinchlik va xursandchilikda asrasin. Ayollarimiz borligiga shukur.
Alhamdulillah." Muqaddas Sa’dullayeva esa turmush o‘rtog‘ining ushbu samimiy tabrigiga minnatdorlik bildirib, "Mehribonim, borizga shukur," deya javob berdi. Aktrisaning tug‘ilgan kuniga bag‘ishlangan ushbu post muxlislar tomonidan iliq kutib olindi.
Ko‘plab foydalanuvchilar o‘z tabriklari va ezgu tilaklarini yozib qoldirishdi. Muqaddas Sa’dullayevaning oila bag‘ridagi baxtli onlari kuzatuvchilar tomonidan ijobiy baholandi.

Святая Са’дуллаева отметила свой 35-й день рождения
6 декабря известная актриса Мукассад Саъдуллаева отметила свой 35-й день рождения. Об этом сообщил Zamin.uz.
Артистка провела этот важный день в кругу близких и поделилась в социальных сетях подарком и искренними поздравлениями от своего супруга Йигитали Мамаджанова со своими поклонниками. В своем поздравлении Йигитали Мамаджанов написал следующие слова: "Сегодня день благодарности для очень дорогого для меня человека.
Пусть Аллах всегда хранит вас в здоровье, мире и радости. Благодарим за наших женщин.
Альхамдулиллях." Мукассад Саъдуллаева выразила благодарность за это искреннее поздравление своего супруга, ответив: "Мой дорогой, благодарю за всё,". Пост, посвященный дню рождения актрисы, был тепло принят поклонниками.
Многие пользователи оставили свои поздравления и добрые пожелания. Счастливые моменты в семье Мукассад Саъдуллаевой были положительно оценены подписчиками.