Kichik bloger Yasmina Zaitova o‘zining Instagram sahifasida yangi video post e’lon qildi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Unda O‘zbekistonda ilk bor 3D formatda suratga olingan, to‘liq metrajli animatsion film — “Sehrlandiya: Qahramonlik missiyasi” uchun rasmiy saundtrek taqdim etilgani haqida ma’lumot berilgan. Yasmina o‘z postida quyidagicha izoh qoldirgan: “Saundtrekda mo‘jizalar olami, qahramonlar, do‘stlik va yaxshilik kabi tuyg‘ular aks etgan.
25 dekabr kuni O‘zbekiston Milliy kino san’ati saroyida uchrashamiz! "Sehrlandiya: Qahramonlik missiyasi" — Yangi yilning asosiy tomoshasi bo‘ladi!” Ushbu video qisqa vaqt ichida ko‘plab tomoshabinlarning e’tiborini tortdi.
Muxlislar Yasminaning taqdimot uslubi, filmga bo‘lgan ishtiyoqi va bayramona kayfiyatini iliq kutib olishmoqda. “Sehrlandiya” uchun o‘tkazilgan saundtrek taqdimoti filmning katta premyerasi oldidan tomoshabinlarda yanada katta qiziqish uyg‘otdi.
Filmning premyerasi Yangi yil arafasida bo‘lib o‘tadi va u o‘zining zamonaviy texnologiyalari hamda mazmunli voqeasi bilan tomoshabinlarni hayratda qoldirishi kutilmoqda.

Презентация саундтрека «Сехрландия» удивила поклонников
Маленькая блогер Ясмина Зайотова опубликовала новый видео-пост на своей странице в Instagram. Об этом сообщает Zamin.uz.
В нем сообщается о презентации официального саундтрека к первому в Узбекистане полнометражному анимационному фильму, снятому в 3D формате — «Земля чудес: Миссия героя». В своем посте Ясмина оставила следующий комментарий: «В саундтреке отражены чувства мира чудес, героев, дружбы и добра.
25 декабря встречаемся во Дворце национального киноискусства Узбекистана! "Земля чудес: Миссия героя" — главное новогоднее событие!» Это видео за короткое время привлекло внимание множества зрителей.
Поклонники тепло приняли стиль презентации Ясмины, её энтузиазм по поводу фильма и праздничное настроение. Презентация саундтрека к «Земле чудес» вызвала ещё больший интерес у зрителей перед большой премьерой фильма.
Премьера фильма состоится накануне Нового года, и ожидается, что он удивит зрителей своими современными технологиями и содержательным сюжетом.