Ronaldu "Forsaj" filmida rol o‘ynashi mumkin
Bu haqda taniqli aktyor Vin Dizel o‘zining ijtimoiy tarmoqdagi sahifasida ma’lum qildi. Vin Dizelning so‘zlariga ko‘ra, muxlislar Ronalduning "Forsaj" filmida paydo bo‘lishini ko‘p marotaba so‘rashgan.
Aktyor bu istakni inobatga olgan holda, futbolchi uchun maxsus rol yozilganini aytib o‘tgan. U, shuningdek, mazkur yangilikni Ronalduning surati bilan birga e’lon qilgan.
Ma’lumotlarga ko‘ra, "Forsaj"ning 11-qismi 2026-yilda katta ekranlarga chiqarilishi rejalashtirilgan. Krishtianu Ronalduning ushbu loyihada qatnashishi haqidagi xabar muxlislar orasida katta qiziqish uyg‘otmoqda.

Роналду может сыграть роль в фильме "Форсаж"
Капитан сборной Португалии и клуба «Аль-Наср» Криштиану Роналду может принять участие в новой части популярной франшизы фильма «Форсаж». Об этом сообщает Zamin.uz.
Об этом сообщил известный актёр Вин Дизель на своей странице в социальной сети. По словам Вина Дизеля, поклонники неоднократно просили увидеть Роналду в фильме «Форсаж».
Актёр, учитывая это желание, сообщил, что для футболиста была написана специальная роль. Он также опубликовал эту новость вместе с фотографией Роналду.
По информации, 11-я часть «Форсажа» планируется к выходу на большие экраны в 2026 году. Новость о участии Криштиану Роналду в этом проекте вызвала большой интерес среди поклонников.