Krishtianu Ronaldu “Forsaj 11” filmida rol o‘ynaydi
Bu haqda u o‘zining Instagram sahifasida xabar berdi. Dizelning so‘zlariga ko‘ra, franshizaning 11-qismi 2027 yil aprel oyida premera qilinadi va bu qism seriyaning yakuni bo‘lishi kutilmoqda.
Vin Dizel o‘z sahifasida Krishtianu Ronaldu bilan birga tushgan suratni e’lon qilib, “Hamma Ronaldu filmda rol o‘ynashini so‘ragan edi. Biz unga maxsus rol yozib berdik”, deya qo‘shimcha qildi.
Bu yangilik futbol yulduzi muxlislari orasida katta qiziqish uyg‘otdi. Krishtianu Ronaldu o‘z faoliyati davomida besh marta “Oltin to‘p” sohibi bo‘lgan, besh marta Chempionlar Ligasi g‘olibligini qo‘lga kiritgan va Yevropa chempionligini nishonlagan.
Shuningdek, u jahon futbolida rasmiy o‘yinlarda eng ko‘p gol urgan futbolchi sifatida tan olingan. Hozirda Ronaldu Saudiya Arabistonining “Al-Nasr” klubida faoliyat yuritmoqda.
Bundan tashqari, Ronaldu aralash yakkakurashlar bo‘yicha WOW FC kompaniyasining hammualliflaridan biri sifatida ham faoliyat olib bormoqda. Endilikda esa u kino olamida ham o‘z iste’dodini namoyish etishi mumkin.
Bu futbol yulduzining turli sohalardagi muvaffaqiyatlari qatoriga yana bir yangi sahifa qo‘shilishi ehtimolini bildiradi.

Криштиану Роналду играет роль в фильме «Форсаж 11»
Известный американский актер и продюсер Вин Дизель сообщил, что для португальского знаменитого футболиста Криштиану Роналду была написана специальная роль в киносерии «Форсаж». Об этом сообщает Zamin.uz.
Об этом он сообщил на своей странице в Instagram. По словам Дизеля, 11-я часть франшизы выйдет в апреле 2027 года, и ожидается, что эта часть станет финалом серии.
Вин Дизель опубликовал на своей странице фотографию с Криштиану Роналду и добавил: «Все просили, чтобы Роналду сыграл в фильме. Мы написали для него специальную роль».
Эта новость вызвала большой интерес среди поклонников футбольной звезды. Криштиану Роналду за свою карьеру пять раз становился обладателем «Золотого мяча», пять раз выигрывал Лигу чемпионов и становился чемпионом Европы.
Кроме того, он признан футболистом, забившим больше всего голов в официальных матчах мирового футбола. В настоящее время Роналду выступает за клуб «Аль-Наср» из Саудовской Аравии.
Также Роналду является одним из соучредителей компании WOW FC, занимающейся смешанными единоборствами. Теперь же он может проявить свой талант и в киноиндустрии.
Это означает, что к успехам футбольной звезды в различных сферах может добавиться еще одна новая страница.