Luiza Rasulova: “O Maryam, Maryam” hayotimda o‘zgacha o‘rin tutadi
Aktrisa Luiza Rasulova yaqinda jurnalistlar bilan suhbatda o‘z ijodi haqida qiziqarli ma’lumotlarni o‘rtoqlashdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Unga: “Sizni tomoshabinlarga eng mashhur qilgan film qaysi?” degan savol berildi. Ushbu savolga aktrisa samimiy javob berdi va o‘zining fikrlarini ochiq-oydin bayon qildi.
Luiza Rasulovaning so‘zlariga ko‘ra, uning ijodida “O Maryam, Maryam” filmi muhim o‘rin tutadi. U bu filmni nafaqat o‘zining eng sevimli kartinalaridan biri deb biladi, balki aynan shu film orqali tomoshabinlar qalbini zabt etganini ta’kidladi.
Shuningdek, aktrisa xalq orasida tanilishida va yuksak mehr qozonishida ushbu filmning o‘rni katta ekanini qayd etdi. “O Maryam, Maryam” filmi Luiza Rasulova uchun nafaqat ijodiy muvaffaqiyat, balki uning san’atdagi o‘ziga xos yo‘nalishini belgilagan asar sifatida ahamiyatlidir.

Luiza Rasulova: «О Марьям, Марьям» занимает особое место в моей жизни
Актриса Луиза Расулова недавно в беседе с журналистами поделилась интересными сведениями о своей творческой деятельности. Об этом сообщает Zamin.uz.
Ей задали вопрос: «Какой фильм сделал вас самым известным среди зрителей?» На этот вопрос актриса ответила искренне и открыто выразила свои мысли.
По словам Луизы Расуловой, в её творчестве важное место занимает фильм «О Марьям, Марьям». Она считает этот фильм не только одним из своих любимых, но и подчеркнула, что именно благодаря этому фильму завоевала сердца зрителей.
Кроме того, актриса отметила значительную роль этого фильма в её узнаваемости и завоевании большой любви публики. Фильм «О Марьям, Марьям» для Луизы Расуловой является не только творческим успехом, но и произведением, определившим её особое направление в искусстве.