Hozirgi kunda ekstrasenslar xizmatlariga ishonadigan va ular uchun katta mablag‘ sarflashga tayyor bo‘lgan odamlar hali ham uchrab turadi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Shu mavzuda Ida Galichning "Savollar bor" deb nomlangan ko‘rsatuvida Vlad Cherevatiy o‘z xizmatlari narxi haqida so‘z yuritdi. Ida Galich suhbat davomida undan maslahat narxi haqiqatdan ham yarim million so‘mgacha yetishi mumkinmi, deb so‘radi.
Cherevatiy bu savolga javoban: "Bu narx kelishni xohlamasligingiz uchun belgilangan", dedi. U shaxsiy qabulni kafolatlamasligini, lekin ommaviy tadbirlar davomida bepul maslahat olish imkoniyati borligini ta’kidladi.
Bu tadbirlarda uning jamoasi tomoshabinlar orasidan qiziqarli savollar beradiganlarni tanlaydi. "Ommaviy maslahat davomida men siz haqingizda bepul gapirib berishim mumkin, lekin bu menga ham foyda keltiradi, chunki boshqa odamlar ham bundan nimadir o‘rganishadi", deya qo‘shimcha qildi u.
Shuningdek, "ommaviy maslahat" narxi 500 rubl ekanligini eslatib o‘tdi. Ma’lumki, Vlad Cherevatiy "Kuchlilar jangi" shousining ikkinchi mavsumida g‘olib bo‘lgan edi.
Uning ishtiroki tomoshabinlar va hakamlar tomonidan yuqori baholandi. Xususan, uning aniqligi, murakkab sinovlarda xotirjamligi va barqaror yuqori natijalari alohida ta’kidlandi.
Cherevatining g‘alabasi shou muxlislari orasida katta muhokamalarga sabab bo‘ldi. Ko‘pchilik uning tajribasi va ishonchli ish uslubini yuqori baholab, g‘alabani adolatli deb qabul qildi.

Экстрасенс Влад Череватый объяснил стоимость услуг
В настоящее время всё ещё встречаются люди, которые верят в услуги экстрасенсов и готовы тратить на них большие суммы денег. Об этом сообщает Zamin.uz.
В передаче Иды Галич под названием "Есть вопросы" Влад Череватый рассказал о стоимости своих услуг. В ходе беседы Ида Галич спросила его, действительно ли цена консультации может достигать полумиллиона сумов.
В ответ Череватый сказал: "Эта цена установлена, чтобы вы не захотели приходить". Он подчеркнул, что не гарантирует личный приём, но во время массовых мероприятий есть возможность получить бесплатную консультацию.
На этих мероприятиях его команда выбирает из зрителей тех, кто задаёт интересные вопросы. "Во время массовой консультации я могу бесплатно рассказать о вас, но это приносит пользу и мне, потому что другие люди тоже чему-то учатся", — добавил он.
Также он напомнил, что цена "массовой консультации" составляет 500 рублей. Известно, что Влад Череватый стал победителем второго сезона шоу "Битва сильнейших".
Его участие было высоко оценено зрителями и судьями. В частности, отмечались его точность, спокойствие в сложных испытаниях и стабильные высокие результаты.
Победа Череватого вызвала большие обсуждения среди поклонников шоу. Многие высоко оценили его опыт и надёжный стиль работы, считая победу справедливой.