“Setora” guruhining so‘nggi konsertida kutilmagan va ta’sirli voqea yuz berdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Mashhur xonanda Munisa Rizayeva sahnada “Setora” guruhi bilan birga duet ijro etdi. Bu lahza tomoshabinlar uchun ham, Munisa uchun ham unutilmas bo‘ldi.
Munisa Rizayevaning so‘zlariga ko‘ra, bu taklif unga prodyuser Davron Kabulov tomonidan berilgan. “Davron aka menga: ‘Munisaxon, “Setora” guruhi bilan duet aytsangiz bo‘ladimi?’ deb murojaat qildi.
Men esa darhol rozilik berdim. Axir bu mening bolalikdagi eng katta orzularimdan biri edi”, — deydi xonanda.
Munisa bolaligidan “Setora” guruhining ashaddiy muxlisi bo‘lganini aytdi. U yoshligida xonasining devorlari guruh a’zolarining suratlari va plakatlari bilan bezatilganini esladi.
Xonanda ayniqsa guruh a’zosi Kamila bilan o‘zini o‘xshatib kelganini qo‘shimcha qildi. “Kamilani juda yaxshi ko‘rardim, chehralarimiz o‘xshash edi.
Bugun esa bolalikdagi orzum sahnada amalga oshdi”, — dedi u. Munisa Rizayeva suhbat davomida inson orzu qilishi va ularga ishonishi kerakligini ta’kidladi.
“Orzular amalga oshadi, faqat ularga chin dildan ishonish kerak. Bejizga ‘yaxshi niyat — yarim davlat’ deyishmaydi.
Men ‘Setora’ guruhini bolaligimdan yaxshi ko‘rganman, mana, orzum ushaldi”, — deya o‘z fikrlarini yakunladi xonanda.

Детская мечта Мунисы Ризаевой сбылась на сцене
На последнем концерте группы «Setora» произошёл неожиданный и трогательный момент. Об этом сообщил Zamin.uz.
Известная певица Муниса Ризаева исполнила дуэт на сцене вместе с группой «Setora». Этот момент стал незабываемым как для зрителей, так и для Мунисы.
По словам Мунисы Ризаевой, это предложение ей сделал продюсер Даврон Кабулов. «Даврон ака обратился ко мне с вопросом: «Мунисахон, можно ли спеть дуэтом с группой «Setora»?»
Я сразу же согласилась. Ведь это была одна из моих самых больших детских мечт», — говорит певица.
Муниса рассказала, что с детства была ярым поклонником группы «Setora». Она вспомнила, что стены её комнаты были украшены фотографиями и плакатами участников группы.
Певица особенно отметила, что всегда считала себя похожей на участницу группы Камилу. «Я очень любила Камилу, наши лица были похожи.
И вот сегодня моя детская мечта сбылась на сцене», — сказала она. В ходе беседы Муниса Ризаева подчеркнула, что человек должен мечтать и верить в свои мечты.
«Мечты сбываются, нужно только искренне в них верить. Не зря говорят: «хорошее намерение — половина дела».