Munisa Rizayeva 2026 yilda konsert rejalashtirmoqda
So‘nggi kunlarda san’at ixlosmandlari orasida Munisa Rizayevaning konsert rejalari haqida savollar ko‘paymoqda. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Xonanda bu borada o‘z fikrlarini ochiq bayon qildi. Munisaning so‘zlariga ko‘ra, hozirda u butun e’tiborini farzandiga qaratgan.
“Menda kichik farzandim bor. Hozir unga yetarlicha vaqt ajrata olmayapman.
Shu sababli, u biroz ulg‘aygach, sahnaga qaytishni rejalashtiryapman”, — deydi xonanda. Shuningdek, Munisa Rizayeva agar barcha rejalari muvaffaqiyatli amalga oshsa, 2026 yilda konsert berishni rejalashtirayotganini ma’lum qildi.
Xonanda bu konsertni odatiy formatda emas, balki faqat bir kunlik va “Humo Arena”da o‘tkazishni mo‘ljallamoqda. “Hudo xohlasa, 2026 yilda konsert bo‘ladi.
Lekin bu faqat bir kunlik va "Humo Arena" sahnasida o‘tadi”, — deya ta’kidladi u. Xulosa qilib aytganda, muxlislar kutishga majbur bo‘lishadi, ammo Munisaning qaytishi katta shov-shuv bilan o‘tishi aniq.

Munisa Rizayeva планирует концерт в 2026 году
В последние дни среди любителей искусства участились вопросы о планах концертов Мунисы Ризаевой. Об этом сообщает Zamin.uz.
Певица открыто высказалась по этому поводу. По словам Мунисы, сейчас она полностью сосредоточена на своем ребенке.
«У меня есть маленький ребенок. Сейчас я не могу уделять ему достаточно времени.
Поэтому, когда он немного подрастет, я планирую вернуться на сцену», — говорит певица. Также Муниса Ризаева сообщила, что если все ее планы успешно реализуются, она планирует дать концерт в 2026 году.
Певица намерена провести этот концерт не в обычном формате, а только один день и на арене «Хумо». «Если Бог позволит, концерт состоится в 2026 году.
Но это будет только один день и пройдет на сцене "Хумо Арена"», — подчеркнула она. В итоге, поклонникам придется ждать, но возвращение Мунисы, без сомнения, пройдет с большим шумом.