Portugaliya terma jamoasi sardori Krishtianu Ronaldu va uning turmush o‘rtog‘i Jorjina Rodriges Qizil dengiz sohilida joylashgan The Red Sea Residences majmuasidan ikkita hashamatli villa xarid qildi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Bu haqda Ispaniyaning Marca nashri xabar berdi. Ma’lum qilinishicha, ushbu hududga faqat charter qayig‘i yoki gidrosamolyot orqali yetib borish mumkin.
Bu esa mehmonlarga yuqori darajadagi maxfiylik, sokin muhit va begona nigohlardan xoli dam olish imkonini taqdim etadi. Ronaldu ushbu sotib olish haqida fikr bildirar ekan, Qizil dengizning betakror tabiati u va Jorjinani ilk tashrifdayoq o‘ziga maftun qilganini ta’kidladi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, bu joyda uyga egalik qilish oilasi bilan xotirjam va yolg‘iz muhitda vaqt o‘tkazish imkonini beradi. Mazkur qaror Ronaldu oilasining xususiylik va osoyishta hayotga bo‘lgan ehtiyojidan kelib chiqqan.
Shu bilan birga, bu qadam dunyodagi eng eksklyuziv hududlardan biriga muhim sarmoya kiritish sifatida baholanmoqda. Juftlik 2023 yildan beri ushbu maskanda dam olib kelmoqda va endilikda bu yerda uch xonali va ikki xonali ikkita villaga rasman egalik qiladi.
The Red Sea Residences bosh direktori Jon Pagano Ronaldu va Rodrigesning bu hududni tanlaganidan mamnunligini bildirib, bu qaror hududning hashamat, maxfiylik va tabiat bilan uyg‘unligiga berilgan yuksak baho ekanini ta’kidladi.

Роналду купил две виллы на побережье Красного моря
Капитан сборной Португалии Криштиану Роналду и его супруга Джорджина Родригес приобрели две роскошные виллы в комплексе The Red Sea Residences, расположенном на побережье Красного моря. Об этом сообщает Zamin.uz.
Об этом сообщает испанское издание Marca. Сообщается, что добраться до этой территории можно только на чартерной яхте или гидросамолёте.
Это предоставляет гостям высокий уровень конфиденциальности, спокойную атмосферу и возможность отдыха без посторонних взглядов. Роналду, комментируя покупку, отметил, что неповторимая природа Красного моря покорила его и Джорджину с первого визита.
По его словам, владение домом в этом месте позволяет проводить время с семьёй в спокойной и уединённой обстановке. Это решение продиктовано потребностью семьи Роналду в приватности и спокойной жизни.
В то же время этот шаг рассматривается как важное вложение в один из самых эксклюзивных регионов мира. Пара отдыхает в этом месте с 2023 года и теперь официально владеет двумя виллами — трёхкомнатной и двухкомнатной.
Генеральный директор The Red Sea Residences Джон Пагано выразил удовлетворение тем, что Роналду и Родригес выбрали этот регион, подчеркнув, что это решение является высокой оценкой роскоши, конфиденциальности и гармонии с природой в этом месте.