Xonzoda Do‘stova: "Ronalduni tanladim va qat’iyman"
Aktrisa va xonanda Xonzoda Do‘stovaga jurnalist tomonidan: "Siz uchun eng yaxshi va afsonaviy futbolchi kim?" degan savol berilganida, u hech ikkilanmasdan: "Albatta, Ronaldu," deb javob berdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Xonzoda o‘z fikrini davom ettirib, futbol muxlislarining didi turlicha bo‘lishini ta’kidladi. Uning so‘zlariga ko‘ra, kimdir Messini yoqtirsa, boshqasi Ronalduning muxlisi bo‘lishi tabiiy holat.
“Har bir insonning o‘ziga xos didi va shaxsiy fikri bor. Messining muxlislari meni tanqid qilsa ham, men o‘z fikrimni o‘zgartirmayman.
Axir birovning talabiga ko‘ra yoqtirgan futbolchimdan voz kechmayman-ku. Men Ronalduni tanladim va bu qarorim qat’iy,” — dedi Xonzoda Do‘stova.
Uning bu fikri futbol mavzusida turli qiziqishlar va qarashlar mavjudligini yana bir bor tasdiqlaydi. Har kim o‘z xohishiga ko‘ra tanlov qiladi va bu tanlovni hurmat qilish muhimdir.

Принцесса Достова: "Я выбрала Роналду и твердо стою на своем"
Актриса и певица Хонзода Дўстова, когда журналист спросил её: "Кто для вас лучший и легендарный футболист?", без колебаний ответила: "Конечно, Роналду," сообщает Zamin.uz.
Хонзода продолжила своё мнение, подчеркнув, что вкусы футбольных болельщиков разные. По её словам, если кто-то любит Месси, то естественно, что другой будет поклонником Роналду.
«У каждого человека свой особенный вкус и личное мнение. Даже если поклонники Месси критикуют меня, я не изменю своего мнения.
Ведь я не откажусь от своего любимого футболиста по чьему-то требованию. Я выбрала Роналду и это моё твёрдое решение», — сказала Хонзода Дўстова.
Её мнение ещё раз подтверждает, что в теме футбола существуют разные интересы и взгляды. Каждый выбирает по своему желанию, и важно уважать этот выбор.