Renat Muhambayev realiti-shouda g‘olib bo‘ldi
Dominikan Respublikasida o‘tkazilgan “Yulduzlar o‘rmondagi sarguzashtlar. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Karib mavsumi” realiti-shousida Renat Muhambayev g‘olib bo‘ldi. Bu haqda kursiv.uz xabar berdi.
Loyihaning hal qiluvchi bosqichiga besh ishtirokchi — Anna Tsukanova-Kott, Yekaterina Shkuro, Andrey Minin, Irina Pinchuk va Renat Muhambayev yetib keldi. Superfinalga yo‘l oson bo‘lmadi.
Ishtirokchilar murakkab to‘siqlar yo‘lagidan o‘tib, to‘plarni maxsus idishlarga tushirishlari kerak edi. Ushbu sinovda Anna Tsukanova-Kott birinchi bo‘lib musobaqani tark etdi, undan keyin esa Yekaterina Shkuro loyihadan chiqdi.
Tomoshabinlar uchun eng hayajonli qism avvalgi ishtirokchilarning ovoz berishi bo‘ldi. Eng ko‘p qo‘llab-quvvatlov Andrey Mininga berildi.
Agar u g‘olib chiqqanida, mukofot jamg‘armasi yana 1 million rublga oshgan bo‘lar edi. Biroq final sinovida hammasi o‘zgardi.
Superfinalchilar murakkab ko‘p bosqichli sinovlardan o‘tib, birinchi qavatdan uchinchi qavatga ko‘tarilishlari kerak edi. Ushbu sinovda eng yaxshi natijani Renat Muhambayev qayd etdi.
Renat Muhambayev 2015-yilda KVN Oliy ligasi chempioni bo‘lgan va “Kamyzyak o‘lkasi terma jamoasi” tarkibida g‘alaba qozongan. Shou g‘olibini Mixail Galustyan e’lon qildi.
Loyiha bosh sovrini — 7 million rubl — Renatga topshirildi. Bu haqda Olga Buzova ma’lum qildi.
Renat g‘alabadan so‘ng ko‘z yoshlarini tiya olmadi. U bu yutuq faqat o‘yin emasligini ta’kidladi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, oilasi qiyin davrni boshdan kechirmoqda. Otasi so‘nggi yarim yilda o‘ninchi bor operatsiya qilingan, turmush o‘rtog‘ining ota-onasi esa o‘n yildan beri qurayotgan uyini yong‘inda yo‘qotgan.

Ренат Мухамбаев выиграл реалити-шоу
В Доминиканской Республике прошёл реалити-шоу «Приключения звезд в лесу». Об этом сообщает Zamin.uz.
В реалити-шоу «Карибский сезон» победил Ренат Мухамбаев. Об этом сообщает kursiv.uz.
В решающий этап проекта вышли пять участников — Анна Цуканова-Котт, Екатерина Шкуро, Андрей Минин, Ирина Пинчук и Ренат Мухамбаев. Путь в суперфинал был непростым.
Участникам нужно было пройти сложные препятствия и забросить мячи в специальные ёмкости. В этом испытании первой покинула соревнование Анна Цуканова-Котт, затем из проекта вышла Екатерина Шкуро.
Самой захватывающей частью для зрителей стало голосование предыдущих участников. Наибольшую поддержку получил Андрей Минин.
Если бы он выиграл, призовой фонд увеличился бы ещё на 1 миллион рублей. Однако в финальном испытании всё изменилось.
Суперфиналисты должны были пройти сложные многоступенчатые испытания и подняться с первого этажа на третий. В этом испытании лучший результат показал Ренат Мухамбаев.
Ренат Мухамбаев в 2015 году стал чемпионом Высшей лиги КВН и одержал победу в составе сборной «Камызякская земля». Победителя шоу объявил Михаил Галустян.
Главный приз проекта — 7 миллионов рублей — был вручен Ренату. Об этом сообщила Ольга Бузова.
После победы Ренат не смог сдержать слёз. Он подчеркнул, что этот успех — не просто игра.
По его словам, его семья переживает трудный период. Отец за последние полгода перенёс операцию в десятый раз, а родители супруги потеряли дом, который строили десять лет, из-за пожара.