Izzatilla Shukurov Yangi yilni oilasi bilan nishonlaydi
Xonanda Izzatilla Shukurov jurnalistlar bilan bo‘lib o‘tgan suhbatda so‘nggi uch yil davomida Yangi yil bayramini oila davrasida kutib olmaganini aytib o‘tdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
U bunga sabab qilib bayram kunlari sahna va tadbirlardagi faoliyatini keltirdi. Xonandaning ta’kidlashicha, ushbu yillar davomida u asosan el xizmatida bo‘lgan va oilasi bilan bayramni birga nishonlash imkoniga ega bo‘lmagan.
Biroq bu yil Izzatilla Shukurov Yangi yilni yaqinlari va oila a’zolari davrasida kutib olishni rejalashtirmoqda. U bayram kunidagi xizmat va tadbirlarni kunduzgi vaqtlarga ko‘chirish orqali ushbu rejasini amalga oshirishni maqsad qilganini ham qo‘shimcha qildi.
Suhbat so‘ngida xonanda hayotdagi eng katta ne’mat sog‘liq ekanini alohida ta’kidladi. Shu bilan birga, barcha yurtdoshlariga mustahkam sog‘liq, tinchlik, xotirjamlik va baraka tilab, o‘zining samimiy tilaklarini bildirdi.

Изатилла Шукуров отмечает Новый год с семьей
Певец Изатилла Шукуров в беседе с журналистами рассказал, что за последние три года не встречал Новый год в кругу семьи. Об этом сообщает Zamin.uz.
Он объяснил это тем, что в праздничные дни был занят выступлениями на сцене и мероприятиях. По словам певца, в эти годы он в основном находился на службе у народа и не имел возможности отмечать праздник вместе с семьей.
Однако в этом году Изатилла Шукуров планирует встретить Новый год в кругу близких и членов семьи. Он также добавил, что намерен реализовать этот план, перенесши службы и мероприятия праздничных дней на дневное время.
В конце беседы певец особо подчеркнул, что самое большое богатство в жизни — это здоровье. При этом он пожелал всем соотечественникам крепкого здоровья, мира, спокойствия и благополучия, выразив свои искренние пожелания.